Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az ilyen nyári rendezvények...

Az ilyen nyári rendezvények mint a Balaton Sound, VOLT, stb főleg az önfeledt piálásról, füvezésről, örjöngésről szólnak?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csakis tőled függ hogy te mit csinálsz. Én pl a zene miatt mentem amikor mentem, egy korty alkoholt nem ittam, nem szívtam semmit, nem őrjöngtem:D De kinek mi. Vannak természetesen akik azért mennek és másodlagos a zene.
2016. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy vonalakban talán igen, de azért nem mindenki ezért megy. Ugyanúgy lehet ismerkedni, barátokat, barátnőt szerezni. Áttudod élni a nagy koncerteket hangulatát, testközelbe tudsz kerülni azokkal sztárokkal, akiket még eddig csak tévében láttál. Aztán még részt tudsz venni a különböző programokban is. A lényeg hogy kitombold magad, és ez gyakran együtt jár a piálással, egyes embereknél meg a füvezéssel is.
2016. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőled függ, hogy te mit csinálsz... Én pl. nem szoktam ilyesmiket csinálni. Én a zenéért megyek.
2016. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak semmit rád kényszeríteni, nem nyomnak a kezedbe egy sört meg egy spanglit a bejáratnál, abszolút tőled függ, mit csinálsz. Kicsit megoszlik ilyenkor a nép a fesztiválon. Van, aki azért megy, mert fesztivál, igyunk, bulizzunk, stb. és nem nagyon érdekli kinek a koncertjén van. Van, aki a zenéért megy, őt nem a bárnál meg a vécék mögött fogod megtalálni, hanem a tömegben, ahol a kedvenc számaid ordítja :) Én eddig mindig a zenéért mentem, de a fesztivál-feeling is el tudja kapni az embert, amihez nem kell semmilyen tudatmódosító szer. Hihetetlen feelinges a sátor előtt kártyázni a szomszédaiddal és májkrémbe mártogatni a csomagolt kenyeret egy meleg délutánon.


Egyszer volt, hogy nem az én kedvenceimért mentünk. A barátomat leptem meg szülinapjára egy fesztiválbérlettel, ahol a legnagyobb kedvencei léptek fel. Azt a hetet az ő bámulásával töltöttem, hogy mennyire élvezi. Ja, meg kb. 5 kiló Fornettit ettem. :)

2016. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!