Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért tartják a TheVR-t...

Miért tartják a TheVR-t igényesnek?

Figyelt kérdés
Szinte minden videó csak káromkodásból áll, magyartalan mondatokból és nagyon sok bénázásból.
2016. júl. 23. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy technológiailag igényes. Jó kép és hangminőség, jó bevilágítás, stb. Sok nézőnek már az is elég, ha a szar szépen be van csomagolva.
2016. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Van akinek az artikulálatlan üvöltözésre, káromkodásra és tartalmatlan videókra van igénye. Szóval valamiféle igényt csak kielégítenek.
2016. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A tech csatornájukon egyáltalán nem káromkodnak, csak a játékok alatt, illetve ha a netes barmok felidegesítik őket. Akkor is inkább csak Pisti szokott. Aki szokott játszani az megérti, néha én is úgy felhúzom magam hogy káromkodom és legszívesebben kivágnám a gépet az ablakon.
2016. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Én is ezen a véleményen vagyok, hogy a tech csatornájuk jó.

De a gamer csatornájuk valami botrányos.

A minőséget szerintem nem kellene ennyire hangsúlyozni, mert az inkább anyagi kérdés.

Ha jól sejtem akkor lesz néhány vlogjuk is, pesti szabadulós és egyéb valós életbeli játékokkal kapcsolatban és oda nem árt a jó felszerelés.

2016. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
A minőségben igényesek. Na de a tartalom...
2016. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Én az elején néztem őket vagy egy évig, ma már tényleg masszívan megválogatom a videóikat, mert lezüllött ez is. Ahogy a csatornák nagy része ami nagy hírnevet, feliratkozót ér el.

A tech csatorna korrekt, bár méreténél fogva nem egy Prohardver vagy Index fórum, szóval sokra nem való, de korrekt. A gameplay videók egy része is rendben van, főleg amiket Jani csinál. Pisti végigjátszásai is azért még tűrhetőek, bár egy idősebb korosztálybeli már kiakadna rajta.

A közös videók, a showgyártmányok, a ripacskodó vackok, az autós vlogok a káromkodással, Pisti múltkori mocskolódása a No Mans Sky miatt... Ezek viszont levitték a színvonalat eléggé.

Jani rendben van, tipikus geek, kocka jellem az oké, de nincs ezzel semmi baj, normális ember, csak kicsit eresztette el magát, rendben van. Pisti viszont nagyon elrugaszkodott a valóságtól, tipikus celeb szindróma, nagyszájú, magamutogató, ripacskodó, kitűnniakarok énvagyokavalaki, sajnos ő az aki levitte a csatorna színvonalát ezzel a stílussal a fenébe, viszont ez a stílus hozott nekik 200ezer feliratkozót pluszba.... Ez van, ez a média világa.

Aztán ott van még az is, hogy nagy szájjal mondja ők a felnőtt korosztálynak csinálnak videót, holott a hülye is tudja, hogy ezt a 12-14 évesek nézik és nyálzanak rá, amit nagyszerűen tükröz a videók alatti kommentáradat is. Egyszerűen félrebeszélnek, majdnem ki is lehetne mondani, hogy hazudnak, mert ne akarja megmagyarázni senki, hogy ezek a rinyastílusú vlogok pl. felnőtteknek készülnek, amiben Pisti megmutatja hogy kell tahó bunkó nagypofájú módon végigmenni Debrecenen kocsival, vagy hogy kell beszólni az internetes társadalomnak egy nagypofájút.


Nagyot zuhantak, ugyanarra a sorsa jutottak mint az összes többi, ez van. Aki feljebb írta és a TVhez hasonlította őket meg az egész YT világot. Igaza van. Teljesen. Mert valóban ez van.


Ímmel-ámmal még belenézek a videóikba, mert valamelyik még ér valamit, a mostani Virginia is pl. jó volt, de elég gyors ütemben nyomom is tovább a legtöbbet, pl. a vlogokat már alapból, de sok gameplayt is amiben átlépi a szintet a rinya meg a vulgaritás. A typing of the dead-nél még rendben van az a játék alapból ilyen stílusú, ott lehet káromkodni, de a többinél csak erőltetett magamutogató színjáték amit Pisti csinál a 15 éveseknek.

2016. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek veled. Jani még egész normális, mondhatni nem sokat változott, bár néha ő is felveszi Pisti stílusát. Régen is voltak káromkodások, de most már annyira erőlteti, hogy kínos nézni. Pl.: [link]


Néha még unalmas óráimban bele-bele nézek a videóikba, de gyorsan rájövök, hogy ez már nem az amiért régen szerettem őket.

2016. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!