Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hány olvasótól számít "jónak"...

Hány olvasótól számít "jónak" egy blogbejegyzés?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok, nemrég kezdtem írni. De a statisztika alapján meglepődtem, hogy hányan olvassák mások. Szerintetek hány főtől örülhet egy kezdő, hogy annyira nem is rossz, amit írt? Ti hány főnél mondanátok azt magatoknak, hogy nah, ez tök ügyes volt így elsőre?
2016. júl. 28. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nen attól lesz jó egy poszt, hogy sokan olvassák. Sőt, a legszarabbakar szokták a legtöbben elolvasni.
2016. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igaza van az előttem lévőnek.Viszonylag én is kezdő vagyok,viszont az enyémet senki nem olvassa.Általában az igényesen megírt,értelmesebb emberek munkája senkit sem érdekel.Ha pozitív visszajelzéseket kapsz hozzáértő emberektől arra mondhatod hogy "ez tök ügyes volt így elsőre".
2016. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) Értem. Jót nevettem. Köszi.
2016. júl. 30. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!