Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz, hogy mindenki...

Az tényleg igaz, hogy mindenki meg tud tanulni szépen rajzolni? Mármint nem fotoreaalisztikus képekre gondolok hanem mondjuk képregényekre vagy ilyesmikre.

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 01:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában, aki tud rajzolni, az már kiskora óta rajzol is, és eleve van tehetsége hozzá. Akinek nincs, az nem szokta erőltetni.

Vannak, akik erőltetik, de nekik évek után sem nagyon sikerül.

Ezeknek a jobb agyféltekés rajztanfolyamoknak az előtte-utána eredményeit szoktam látni kiplakátolva, azokon látható fejlődés, de az "utána" képek sem nevezhetők még szépnek. :D

Szerintem az tud különböző új stílusokat (mint pl. a fotorealisztikus vagy a képregény) megtanulni, aki már eleve jól rajzol egy másik irányzatban. Tehát a tehetség szerintem mindenképp kell. Aki totál béna az egészhez, az a legegyszerűbb képregényes rajzokat sem fogja tudni igazán szépen lerajzolni.

2016. júl. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!