Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fújni a...

Miért nem tudok fújni a graffiti spray-el?

Figyelt kérdés
Még Márciusban kaptam vadi új Montana cans. Próbáltam fújni de nem tudom lenyomni.

2016. aug. 2. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
gyenge vagy..
2016. aug. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

? tessék? nem tudod lenyomni? a capet nem törted el, vagy valami nem lett a cappel? (ha cserélgetted egyáltalán) velem volt már olyan, hogy kicseréltem még jó félig volt és nem tudtam lenyomni, néztem egy másikat és voilá! csak úgy szaladt a festék :)))

a másik opció, hogy nagyon fiatal vagy és nagyon vékonyka...akkor nem tudom...mondjam, hogy fekvőtámaszozz az ujjaidon? :D nem tudom..melyik montanat kaptad? hardcore-t, mega-t, 94-et? melyiket? (én is gyakorló vagyok, ezért érdekel minden tapasztalat)

2016. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
az előző vagyok...elméletileg lekéne tudnod nyomni...láttam már egész kisgyerekek kezében is, mennie kell annak ;)
2016. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
cserélj rajta cap-et
2016. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Gondolom amilyen madar lehetsz nem vetted le a szorofejet rola. Vedd le , van a szorofej alatt egy kis fekete "gyuru" ami pontosan ezt a celt szolgalja hogy ne jojjon ki a festek szallitas soran vagy veletlen taskadban etc.. kiesik a gyuru szorofejet vissza kesz tudsz is fujni
2016. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem figyeltem, hogy montanaról van szó, abban tényleg van egy kis műanyag védősz*r a cap alatt. Csináld amit az előző írt és frankó lesz.
2016. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
srácok....montana hardcore-t használtam eddig és nem volt rajtuk semmilyen gumigyűrű. felráztam és fújtam.
2016. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!