Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi kell hozzá és...

Szerintetek mi kell hozzá és mennyi idő?

Figyelt kérdés
Létrehoztam egy általam kitalált karakterről egy közösségi oldalt. Vajon mennyi idő mire szerezni tudok hozzá követőket? Nem hírdetni szeretném, inkább magától beindítani. Nektek van ilyennel kapcsolatos tapasztalatotok? Elég minél többet és jobbat posztolni?

2016. aug. 3. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Türelem. Posztolj minél többet de ne várd hogy 1-2 után 100+ feliratkozód lesz. Van akinek hónapokba, akár évekbe telik.
2016. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyszerű,beírod instagam keresőbe hogy fff ami annyit jelent hogy folow for folow... Van ott egy csomó kép, beköveted azt aki felrakta a képet és oda írod a képe alá, hogy fff és ő vissza követ.. Vannak olyanok akik köcsögök és nem követnek vissza, de a legtöbb igen.2napja csináltam a fiókom de már 520folowerom van.Sok sikert!
2016. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És mi értelme van, ha random emberek követnek, csak ezért? Abban nincs semmi. Ha valaki magától követ be egy oldalt, mert tetszik neki amit más csinál, akkor az egy jó érzés. Érzi az ember hogy érdemi munkát végez.

Ez pedig nem más mint egy szám egyszerű növelése. Ami semmit sem ér.

2016. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem random embereket szeretnék, hanem, hogy az eredetisége/érdekessége miatt kedveljék a posztokat.
2016. aug. 27. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!