Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » World of Tanks Melyik a jobb...

World of Tanks Melyik a jobb tank?

Figyelt kérdés

T110E5 vagy Centurion Action X?

Vagy valami mas?



2016. aug. 6. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Két teljesen különbő tank és játékstílus. Mindkettó jó a maga nemében.
2016. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Különböző.
2016. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy meg a T57 is tetszik ezek a 3 kozul melyiket erdemes kifejleszteni?
2016. aug. 6. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen stílust akarsz játszani. Az e5 az ellenség arcában állok tank. Az axtion x egy közepes támogató tank. A t57 meg a kimegyek, beletárazok valakibe aztán visszavonulok tank. Amelyik stílus bejön.
2016. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek is mondták különböző tankok,de szerintem t 57 vagy e 5 ! :)
2016. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Is-7 velemeny?
2016. aug. 8. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyig legjobban páncélozott tank. Kifejezetten közelharcra mert az ágyú nem valami pontos.
2016. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én most a 121 kínai medet kezdtem el egyszerűen brutális type 4 heavyvel 1szer voltam és full hp-ról a pofámba állt én pattogtam róla ő meg kinyírt :D és nem is volt annyira jó játékos, centurion ax megvan nekem elég jó de ritkán megyek vele, jó a dpm-je
2016. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nevemhelye válasza:

T110E5 és az IS-7 is közelharcra való. Mindkettő nagyon troll páncéllal rendelkezik. Akkor ajánlom, ha aztvszereted hallgatni, hogy az ellenfelek LÖVEsei (gyenge wotos vicc :D). csak pattanak, pedig alig 20m-re állsz tőlük.


A Centurion támogató tank, így abban az esetben a te stílusod, ha jobban szeretsz a második vagy talán a harmadik vonalban harcolni.


A T57 engem személyesen nem nyűgözött le, inkább az AMX 50 B. De a stílusuk alapja szinte ugyanaz:

Betöltés után tárazz rá egy szimpatikus tankra. Ha a helyzet engedi a következő tárazást pedig próbáld meg egy másik pozícióból.

2016. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!