Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gólyatábor vagy Sziget Fesztival?

Gólyatábor vagy Sziget Fesztival?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ezen a héten hétfőtől csütörtökig lenne gólyatáborom, Siófokon, neves előadókkal. Viszont 1 hónapja jelentkeztem 2 barátommal a szigetre diákmunkára, ami ugye 10-17-ig tartana és ütközik a gólyatáborral. Szerintetek mit csináljak? Maradjak végig a gólyatáborba csütörtökig vagy pedig szerda délután lépjek le a gtből és menjek a szigetre esti műszakra dolgozni? A szigetre főleg a buli miatt mennénk amúgy, nem a meló..:D

2016. aug. 7. 08:57
1 2
 1/11 csontianyja válasza:
22%

1. 14-15 éves vagy minek neked diákmunka?? főleg s szigeten bulizni? kicsi vagy!!!!!

2. ha gólyatáborba nem mész nehezebb lesz beilleszkedni mert senkit nem fogsz ismerni és mindenki lenéz mert nem mentél gólyatáborba

2016. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

1-nek..Gólyatábor középsuli után is lehet, azaz 18-19 éves is lehet a kérdező.... Ha egyetemre felvételizett.

Másrészt ha akar dolgozni miért ne tehetné? Nem lesz semmi baja tőle! Ha úgy érzi nem bírja, otthagyja aztán kész!


Kérdezőnek: én szigetre (is) mennék a helyedben, én is voltam már fesztiválon dolgozni, igaz, külföldön, és szerintem fun! :D

Ellenben az én gólyatáborom nem sikerült jól, így sem tudtam beilleszkedni, akikkel tartottam a kapcsolatot ők nem is voltak ott. Persze azért a tiéd lehet jó, bár a személyes tapasztalatom azt mondatja velem, hogy a gólyatáborok nem arról szólnak, amiről elvben kéne nekik. Ezért mondom, ha van rá lehetőséged, és mindkettőbe belekóstolhatsz, akkor hajrá ;)

2016. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziget. Ne viccelj már, miféle kérdés ez :D
2016. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
19 eves vagyok kozel a 20hoz...:D na akkor ugylatom ti is azon a gondolkodason vagytok mint en!;) hetfo kedd maradok gt, szerda delutan meg indulas szigetre
2016. aug. 7. 17:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát a gólyatáborban igazán nem a "neves előadók" alkotják a lényeget. Ha igen, akkor az már rég rossz. Szerintem úgy gondolkodj inkább, hogy a szigetet mindig megveheted pénzért, a gólyatábort pedig nem, csak ebben az egy évben. A pénzkeresést pedig máskorra hagyhatnád, hacsaknem létfontosságú.
2016. aug. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
hat nem tudom. en rendszeres szigetelo vagyok, de szerintem eleg bena dolog, hogy szerdatol ugrasz le melozni csak a sziget miatt.
2016. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember tragédiája
2016. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
latom te is NKE :D en is itt vagyok :D
2016. aug. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Gólyatáborba is mehet még jövőre is meg akármikor amíg sulizik, ha jelentkezik szervezőnek - és úgy állítólag még nagyobb fun
2016. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző: de valahol nagyon nehéz bekerülni a szervezők közé, valahol meg egész könnyű. Leginkább a haverságon és a max létszámon múlik.
2016. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!