Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen látványos hobbik vannak?

Milyen látványos hobbik vannak?

Figyelt kérdés

Nem sport. Nem zenélés. Nem rajzolás. Nem írás. Nem yoyozás. Nem festés. Nem makkett készítés. Nem táncolás. Nem fotózás.


Valami látványos hobbi van? Amit másokkal meg lehet osztani,megmutatni nekik. Előre is köszönöm!



2016. aug. 7. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Videó szerkesztés,animáció készítés
2016. aug. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Animációt már próbáltam csinálni csak nem volt ötletem :(
2016. aug. 8. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire a külsőségekre utazol (gondolom, dicsekedni akarsz, vagy csak simán azt akarod, hogy középpontba kerülj), inkább ne erőltesd. Hobbit az érdeklődési köre alapján választ az ember, önmaga örömére csinálja, nem azért, hogy felvágjon mások előtt. Az ember azt hinné, ezt mindenki zsigerből tudja, de úgy látszik, mégsem.

Most ha azt tanácsolom, ejtőernyőzz hobbiból, és te ki is próbálod, de nem jön be, mégis csinálod folyamatosan, mert látványos, akkor annak mi értelme? Ez ugyanaz, mint hogy olyan munkát végzel, amit utálsz, de kapsz érte pénzt (kényszerhobbi esetén lájkokat meg figyelmet), ezért fogcsikorgatva csinálod nap nap után.

Pontozz le, de ez egy buta kérdés, hiába kapsz látványos hobbi tippeket, ha az távol van a személyiségedtől, nem fogod azt csinálni (ahogy az animációt - ami nagyon látványos), te ismered maga, neked kell tudnod, mit csinálnál szívesen. Azt meg, hogy másoknak villogj, felejtsd el sürgősen.

2016. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azért hogy felvágjak mások előtt,csak nekem tetszik ha egy hobbi látványos...és ami nem tetszik azt úgyse csinálnám,csak ötleteket vártam hogy mit érdemes kipróbálnom ...na mindegy. És egyébként felpontoztalak.
2016. aug. 8. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!