Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » LoL-ba miért nem kapom meg az...

LoL-ba miért nem kapom meg az S osztályzatot?

Figyelt kérdés
21/6, 14/5 meg ilyen statokra nem kapok S-t max A+-ot. Mit csináljak ha erre nem kapok? 41/10-re is csak S-t kaptam.

2016. aug. 8. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Farm is számít, én egyszer kaptam 7/5/210 re S-t mert megvolt a percenkénti 7 farm.


Amúgy nagyon karakter függő, én kayleval ilyen 16/1 re nem kaptam S-t, de már nem emlékszek kivel 5/3-ra igen. Szóval ez az egész rendszer ami van szar. Ha S-t akarsz kapni akkor minél több féle karakterrel játsz, mert van amikkel szinte képtelenség megkapni, és van amivel szinte a semmire adja.

2016. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
ha olyan statod is van, hogy 30/0 20 perc alatt, de ha nincsen 100 farmod 20 percre, nem segítettél dragonban/baronban, nem romboltál tornyot, vagy inhibitort, akkor ne is számíts S re!
2016. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy melyik hőssel játszol, hiszen ha avval sokan mennek, és jó is, akkor nehezebben kapsz S-t.


Kicsit rossz a rendszer szerintem is, én például 30 percnél rövidebbre sosem kaptam S-t.


De ez az S dolog már nagyon ilyen kiegészítő jellegű, tehát tényleg ritka dolog, így egyáltalán nem rossz, ha nem kapsz.

2016. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat. Már értem. Azt tudtam, hogy ez a rendszer egy nagy rakás szar, (mert hát a Riot csinálja szóval nem meglep), de, hogy ennyire...Nekem az S a zsetonok miatt kellett, azért játszottam csak kevés hőssel (konkrétan Rengarral és Ekkoval).
2016. aug. 8. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Kivel mész ,hova és milyen statod lesz + a farm kb ezek számítanak ,ha jól tudom
2016. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 játékom volt junglerrel amit összehasonlítok.

Elsőben szinte végig farmoltam. Rengeteg farmom volt, most számot nem tudok mondani, de percenkénti 7 megvolt ami Junglerrel nagy szó.

Második játékban (ez már ranked volt, nem bohóckodtam, mondjuk mind 2 játékba Shacóval mentem szvl mégis bohóckodtam :D) tornyokra álltam rá és dragonra. Maximális mennyiségben dragonoztam, azt hiszem 4x. tornyot meg egyedül kiszedtem 5-öt, 3-ba segédkeztem, +inhibitorokat is szedegettünk.


Gankek száma, kill, assist, dead ugyan ott volt kisebb eltérésekkel. Első játékra S-, másikra A+-t kaptam.



Nem ez volt az egyetlen kisérletezésem. Nekem az eddigi tapasztalatom az hogy tornyokra és dragonra nem sokat ad.

2016. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 matyimarci45 válasza:
Én 19 percet játszottam warwickkal és S- t kaptam. pedig az ellenfélnél 2 db bot is volt.
2017. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!