Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Segitenetek? Egy alkalmazast...

Segitenetek? Egy alkalmazast keresek, ami kepszerkeszto. Tobb info lent.

Figyelt kérdés

Szoval, meg regebben letoltottem egy kepszerkesztot, amiben a lenyeg az volt, hogy PNG-ket lehetett beilleszteni egy kepre. Arra emlekszem hogy kek szinu volt, es a fomenuben, lathattad azokat a kepeket, kulonbozo enberektol, akik ugyanazokat a PNG-ket hasznaltak.

Segitsetek kerlek!



2016. aug. 8. 20:26
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én Adobe Photosoppal, szerkesztettem eddig a képeimet.

Az az alkalmazás nagyon jó de fizetős. Valószínűleg már nem fogod meg találni azt a képszerkesztőt, sajnálom....

Hisz' több ezer kék képszerkesztő létezik... De én mondom, neked, a PNG formátumba szeretnél képeket,(mint én :D)akkor (mint nekem :D) találták ki a photoschapet, ami igazán gyönyörű végeredményeket, hoz :). Én a PhotoSchapeban találtam meg a legmegfelelőbb képszerkesztő szerepét. Bocsánat,ha nem találtad hasznosnak.

2016. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*(bocsi, kimaradt :D) képszerkesztő szerepét.
2016. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bocsánat baromságot írtam!!!!!

azt linkeltem be: a képszerkesztő szerepét,

miközben ezt akartam: [link]

2016. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amit keresel az az atbax.lak nevű program , szivesen . Google vagy bárhol megtalalod
2017. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!