Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a cikkemről?

Mi a véleményetek a cikkemről?

Figyelt kérdés

A nemrég moziba került Öngyilkos osztagról írtam egy filmkritikát, kíváncsi lennék nektek mi a véleményetek az írásomról.


link:


[link]



#blog #cikk #filmkritika #Öngyilkososztag
2016. aug. 9. 07:30
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 15 éves vagyok
2016. aug. 9. 07:31
 2/4 anonim válasza:
Több önbizalmadnak kéne lennie ez után. Szerintem túlságosan is részletes, picit belemerültél a dologba. Egyébként meg senkit sem érdekel, hogy hány éves vagy. Csak hogy hozzam a formám. Gratulálok, jó lett!
2016. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó lett :D
2016. aug. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Részletes,jól kifejtett kritika,bár sok helyen azt éreztem,hogy direkt próbálsz a normálnál magasabb,költőibb hangvételt megütni,ami már egyáltalán nem azt sugallta,hogy érett gondolkodású személy van az írás mögött,hanem csupán annyit,hogy amennyire csak tudod,meg akarod mutatni a világnak,hogy neked aztán van szókincsed,te már vagy valaki,mert nem akárki használ ilyen kifejezéseket 15 éves fejjel.. Összességében a korodhoz képest szerintem egész jó (hamár az orrunkra kötötted,hogy te bizony mèg csak 15 vagy), de ennyitől még ne szállj el magadtól mindig van hova fejlődni! :)

DE ezeket muszáj volt leírnom,mert ha ilyen munkát adsz ki a kezeid közül,azzal magadat járatod le ( kortól függetlenül),persze lehet ha csak elírás,hát reménykedem benne : csínytevők teadélutánJa

Nincs olyan szó,hogy "bugyulált" (gondolom bugyolált akar lenni)

További sikereket kívánok,ha kitartó vagy,mindenképpen csak kó irányba haladhatsz! :)

2016. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!