Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett gáz móni...

Csak szerintem lett gáz móni szépségvilága?

Figyelt kérdés

elkezdte utánozni kimet ezzel az extrém haj,emo,fiús viselkedéssel és csúnya laza beszéddel.

Régen aranyos volt mostmeg egy szenny...


csak én látom így?



2016. aug. 11. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Én sosem bírtam,valahogy nem az én stílusom,pedig nem szoktam leszólni senkit. Nekem eleve nem tetszettek régen ezek a több,mint fél órás bemutatóvideók stb. Azóta nem nagyon nézem,egy-egy videóját láttam,de azt kell mondanom,sajnos azóta sem tud kefejezőbben beszélni. A szalma beli tapasztalatát,ismeretét , tudását ezzel nem szólom le,biztos tud valamit,ha elért ennyi feliratkozót,egyszerűen nekem csak túl sok. Bár a töménytelen mennyiségű trágárkodást teljesen elítélem,az oké,hogy néha kicsúszik egy "basszus", vagy egy "rohadt" jelző,de könyörgöm,hamár megvágja a videókat,nyugodtan kivághatná ezeket is,hiszen annyi nézője talán még a 10 évet sem lépte át... Bár az is lehet hogy már észre sem veszi ha káromkodik,az pedig még szomorúbb..
2016. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igy van
2016. aug. 11. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Attól még hogy befesti kékre a haját még nem lesz emo, csak szólok.
2016. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Régen sem volt aranyos.

Öntelt és arrogáns volt mindig is, olyan unottan csinálta a videóit, mint ha kényszerből videózna, és hát... bár semmi bajom a duci lányokkal, de ő egyszerűen igénytelen a testére, az öltözködése egyáltalán nem passzol az alkatához, és bár technikailag nagyon jól sminkel, de szépérzéke abszolút nincs.

Amikor pedig elkezd "bölcselkedni", na, az mindennek a legalja. Ezzel mindaddig nem lenne gond, ameddig nem venné szentírásnak a h*lyeségeit egy rakás kistini...


Az a Kim gyerek meg a Youtube legalja. De hát.. zsák a foltját. A feliratkozószám meg semmit nem jelent. Molnár Krisztiánnak is van több ezer, pedig aztán ő tényleg az abszolút nulla.

2016. aug. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Habár már régebbi kérdés, de szeretnék válaszolni.:D

Én Móninak a személyiségét bírom leginkább, főleg azt, hogy nagyon őszinte. Az előttem szólók már nagyon lehorták a személyisége miatt, holott ha megjátszaná magát, akkor az lenne a baj. Attól meg, hogy ilyen 10 évesek is nézik a videói

2017. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

#utolsó vagyok

Véletlenül elküldtem a választ befejezés nélkül.:D xd

Szóval: Attól meg, hogy ilyen 10 évesek is nézik a videóit még joga van ahhoz, hogy úgy beszéljen a saját csatornáján ahogy ő szeretne. És amúgy is: 10 évesek mit keresnek a csatornáján? 10 évesen ne Mónit nézzék, hanem meséket.

Nagyon sok olyan videós van, aki megjátsza magát, ami szánalmas. Móni legalább őszinte és leszarja, ha ez másnak nem tetszik. Ezt a mai világban értékelni kellene, és nem leszólni. Sokaknak az sem tetszett, hogy nyíltan elmondta, hogy nem szereti a nézőit, mivel idegen embereket nem lehet szeretni,holott ez így van. Ha én videóznék, én sem tudnék idegen embereket szeretni. És szerintem ezzel más videós is így van, nemcsak Móni, de ők inkább a látszat kedvéért azért elmondják, hogy mennyire imádják a nézőiket..

2017. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az melyik videójában volt?
2017. máj. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!