Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesten belül hol vannak...

Budapesten belül hol vannak elhagyatott helyek, ahol jó fotókat lehet csinálni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és mindenem a fotózás. Egyik barátnőmmel múltkor beszéltük, hogy ő szívesen állna nekem "modellt" és hogy mennyire jól el tudnánk szórakozni. Mind a ketten amellett döntöttünk, hogy egy elhagyatott helyen szeretnénk ha készülne a kép, viszont mi egyetlen helyet sem tudunk Budapesten. Amúgy Hévvel pár perc alatt bent vagyunk a 16. kerületben, szóval nem lakunk messze Pesttől. Olyan helyeket is írhattok, amik Budán vannak, csak egy feltétel van, hogy ezek az elhagyatott helyek közel legyenek busz/villamos/hév/egyéb megállókhoz, mert nem szeretnénk sokat sétálni. Előre is köszönöm!

2016. aug. 13. 16:31
 1/4 anonim válasza:
Népligetben vannak elhagyatott házak(étterem),de nem hinném hogy 13 éves lányoknam valók. Sok ott a drogos hajléktalan. De sajnos ez a legtöbb helyen így van.
2016. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 5510 válasza:
50%

"Nem szeretnénk sokat sétálni"...jajj egyem a szíved, kiszabott nagy kalandor vagy xD igazi pesti 2.14csa

pláza mennyire legyen közel hozzá?

2016. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy én kalandor vagyok?
2016. szept. 3. 16:36
 4/4 anonim válasza:

Szia. Van egy Hév ami a Közvágóhidnál áll meg, pontosan nem tom hanyas de ott közvetlen mellette van Budapest legnagyobb elhagyatott helye, a Nagyvásártelep. Bár ott régebben sok drogos volt, azóta lezárták épitési kerítéssel a helyet, viszont simán áttudsz rajta mászni. Nem őrzik.


A másik hely a Lipótmezei Elmegyógyintézet, bár oda inkább ne menjetek csak többen mer elég para hely es kutya is van ott, úgyhogy azt nem ajánlom. Oda busszal ellehet jutni amúgy de sokat kell menni.


A kedvenc helyem ahova ajánlom hogy menjetek az a Józsefvárosi elhagyatott pályaudvar, sok épület van és biztonságos. A bejutás pofon egyszerű, a betonkerítésen biztos találsz lyukat ahol betudsz mászni. A 37-es és a 28-as villamosok pont ott állnak meg mellette.


Az utolso hely ahol voltam az a Terebesu utcánál van a 3 as villamos mellett. Ez is egy elhagyatott telephely de oda nem ajánlom hogy menjetek mer az agresszív csövesek minket megkergettek egyszer xD


Remélem tudtam segíteni!

2020. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!