Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mászkálhatunk Budapesten...

Mászkálhatunk Budapesten éjszaka? 14/L Lehet bármi bajunk belőle? Tömeg közlekedhetünk?

Figyelt kérdés
A barátnőimmel szeretnénk "mászkálni" a városban éjszaka, de kicsit félünk, hogy esetleg elkapnak vagy valami bajunk esik. Éjfél után kb. :)
2016. aug. 14. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ótvar környékeket , sutyerákokat , alja népeket kerüljétek . Szerezzetek be paprikasprét .
2016. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben..
2016. aug. 14. 19:45
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudtok jó helyeket? Privátban is írhattok.
2016. aug. 14. 19:48
 4/12 anonim ***** válasza:
A törvény nem tiltja. De szerintem még fiatalok vagytok hozzá. A szüleitek engedik? Hétvégén az éjszakai busz tele van részegekkel.
2016. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Hát ilyen fiatalon úgy menjetek hogy valaki felnőtt azért tudjon róla, nem jó ha teljesen titokban mentek el. Nekem csak taxival engednek közlekedni pedig én idősebb vagyok több évvel nálatok, úgy jóval biztonságosam mint éjjel a tömegközlekedés
2016. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi valaszokat!:) Sokan tudnak róla, felnőtt is!:)
2016. aug. 14. 20:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha másnap a hírekben akartok szerepelni, akkor egész nyugodtan. Mászkáljatok nappal, éjszaka meg otthon aludni.
2016. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ha én ott lennék akkor megvédenélek titeket ha úgy van.

-Kivilágítattlan,sötét,kihalt helyre ne menjetek.

-Világos helyre nyugodtan ott 1% hogy bármi bajotok esne.

-Ha láttok furcsa,ilyesztő alakokat akkor ne menjetek arra,inkább másfele.

-Telefon mindig legyen a zsemben/táskában.

-Idegenekkel ne álljatok szóba,kocsisokkal pláne.

-Ha valaki követ titeket sarkon vagy bárhol ahol nem lát kapásból sprintelni (futni).

-Az utakon figyeljetek oda mert este sok az állat az utakon.

-Kicsit hülyén hangzhat de szeméyli+lakcímkártya legyen nálatok.


Ennyit tudok tanácsolni. Remélem nem lesz semmi bajotok. Sok siekrt! :) 19/F

2016. aug. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Budapest nem tartozik a veszélyes városok közé, de szerintem 14 évesek ne mászkáljatok egyedül éjszaka. Én nagyjából 16 évesen kezdtem, onnantól kezdve viszont nagyon sokszor mászkáltam az éjszakában. Soha nem történt semmi különös. Azon ne lepődjetek meg ha valaki részeg és ordibál. Az nem jellemző, hogy bárki odajöjjön és inzultálja az embert. Éjszakai buszok menetrendjét előre nézzétek át, mert ritkán járnak és némelyik hosszú kerülőúton jár. Pl. a mi éjszakainkra nem is érdemes a végállomáson felszállni, mert onnan másfél óra a menetidő, pár megállóval arrébb viszont szintén fel lehet rá szállni és onnan csak 25 percet megy.
2016. aug. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettetek!:)
2016. aug. 15. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!