Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol találok ötleteket egy...

Hol találok ötleteket egy kastélyban történő fotózáshoz (portré, egész testes)?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szeretnék fotókat készíttetni egy régebbi kastélyban, amelyhez ha nem is rendruhában, de mondjuk elegáns fehér/fekete ing, nadrág és zakóba öltöznék fel. Keresgéltem googlen de nem találtam sok ötletet. Olyan fotókat keresek, amelyekből ötletet meríthenék, vagy hasonló képet készítetthetnék magamnak, tehát valami érdekes póziciókat, beállást, ülő poziciókat vagy bármilyen mást is szivesen megnéznék amiből egy vagány képet lehetne készíteni, mert annál kicsit többet szeretnék mint, hogy megállok bárhova és lesz belőle egy portré. A fotós szólt, hogy próbáljak ötleteket mutatni, mire gondolok, hogy neki is legyen elképzelése.



2016. aug. 15. 12:37
 1/1 anonim válasza:

Ha a fotósnak nincs ötlete, akkor az régen rossz .. :)


Pinterest-en, google-n, instagramon biztos találsz ilyet. Ha meg fotós kell, szólj. Nekem elég konkrét elképzeléseim vannak.

2016. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!