Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Táncoltam egy olyan lánnyal...

Táncoltam egy olyan lánnyal akinek barátja van és ezért bűntudatom van. Ilyenkor én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok a mindenkire rányomulós fajta de amikor egy lányon látom hogy kéreti magát meg odajön mellém és táncolni akar akkor persze megyek..na mind1..táncolunk a lánnyal már egy ideje és kérdezem tőle hogy van e barátja és a lány azt mondta hogy igen...nekem ettől egy kicsit bűntudatom lett főleg hogy utána láttam is a sráccal..ilyenkor én vagyok a hibás?vagy a lány vagy mindketten vagy a barátja mert nincs vele? ja egyébként a barátja is ott volt a bulin csak külön de a lány mondta hogy biztos másokkal nyomja...de ez engem akkor is zavar
2016. aug. 21. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtad, hogy a lánynak barátja van, miért lennél hibás? Arról, hogy ilyen könnyűvérű, csakis ő tehet. A barátja se hibás, egy fiúnak nem kéne a lány nyakába lihegni 0-24ben ahhoz, hogy a csaj ne hajtson rá más fiúkra.


Az is lehet, hogy nyitott kapcsolatuk van, vagy közös megegyezés alapján ilyenkor flörtölhetnek másokkal is, nem tudhatod. A lényeg, hogy magadat ne hibáztasd.

2016. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2016. aug. 21. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!