Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Xbox 360 live gold tagságot...

Xbox 360 live gold tagságot vásároltam de regisztráláson elakadtam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A gépemen regisztrâltam egy email cimet , jelszót megemlékesztető kérdésre választ amit elfogadot a gép , youtube video jovóltából ami nagy segitség volt , de amin elakadtam az a Creating Acount vagyis ha jól mondom a számlázási adatok és ezt a hiba üzenetet agya a gép hogy {Sorry , that email address can't be used to create a miscrosoft account. Use an addres from a different domail.}

És utána vagy ok ot nyomok vagy exit signup és ujból kidob a email részhez és kivan jelölve email cim amit megadtam.

De akkor ezzek szerint ha nincs bankártyám akkor feleslegesen vettem gold tagsávot ?

Vagy én vagyok béna hogy valamit nem jól csináltam ?

A kód amit vásároltam 25 számjegyū de amig nem tudok belépni a live ra addig sehohysem tudom aktiválni ?

Van olyan is hogy silver ami feltöltös , lehet azt kelett volna megvegyem ?

Valaki segítsen aki érti ezt jól mit hogyan kellmcsinálni ?


2016. aug. 26. 23:46
 1/2 anonim válasza:
Ez csak annyit ír, hogy a választott email domain nem megfelelő MS fiók létrehozásához, válassz másikat.
2016. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Vagy is akkor másik imélt meg jelszót ?

A számitógépemen is regisztráltam hotmail cimet jelszóval de a xbox on ha beregisztrálom ott nem fogadja el.

2016. aug. 27. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!