Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A barátom most megy gólyatábor...

A barátom most megy gólyatáborba és nem hallattom túl jókat ezekről a táborokról kellene féljek?!

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megdug részegen pár csajszit, de nem lesz semmi baja.
2016. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetro ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Mond neki hogy vigyen óvszert, és védekezzen.
2016. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Félned nem kell, féltékeny lehetsz a fél szakra/karra. Indoklást lásd fentebb.
2016. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
24%

A fentiek meg nem érték még el a 15. életévüket!

Egyetemi gólyatáborról van szó gondolom.

Én is voltam. Sok jó barátom is ment úgy, hogy barátnőjük van/volt. EGYIK SE(!) csalta meg a barátnőjét!

Ott értelmes felnőtt emberek vannak. Akik meg lesüllyednek egy ilyen legalja szintre, az még nem áll készen semmire. Fejben meg nem több 14-nél.

Másrészről a lotyók nem megtűrt személyek az ilyen táborokban. Az ott levő emberek 90%-a elküldi őket melegebb éghajlatra, lenézik őket stb.

Csak a gyökér kis fiúk dőlnek be az ilyen üresfejű, olcsó lányoknak.

2016. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
12%
http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker.. Ennek a lánynak is hasonló problémája van. A sok hasznos infóból szerintem meríthetsz erőt. Az itteni első 3 hozzászólóval meg ne törődj. Ők a tipikus mindenkit megdugok aztán AIDS-ben meghalok egyszer típusú hülye fiúcskák.
2016. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen, mondd, hogy ne menjen. Nem kötelező. Nem ezen múlik, hogy kap-e diplomát. Sőt!
2016. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Van egy lány ismerősöm.. ő is nagyon be van parázva.

De a fele amiket hallasz..storyk csak ki vannak színezve :D

2016. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

embere válogatja. attól, hogy lehetősége van rá, nem kötelező. melegbárban se kötelező letolnia a gatyáját.

én azt mondanám, hogy aki eddig nem csalt meg, az ott se fog. aki meg ott megcsal, az meg már jó eséllyel korábban is félrekefélt. a végére ugyan az az ember marad csak lesz pár új ismerőse.

2016. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!