Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan oldalt...

Tudnátok mondani olyan oldalt vagy oldalakat, ahol egyenlőre csak hobbi szinten foglalkoznak videózással, de csak azért mert nem tudnának megélni belőle?

Figyelt kérdés
Mert keresek videósokat egy zenés produkcióhoz

2016. szept. 4. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy olyan oldal, ami elmagyarázza a különbséget az 'egyenlőre' és az 'egyelőre' szavak között. [link]


Szerinted kezdd azzal.

2016. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1# szerintem meg a kérdésre válaszolj, bár ez neked túl nehéz feladat ha már a kérdést se tudtad végig olvasni..
2016. szept. 4. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:

'végig olvasni' tényleg nem tudtam.


Végigolvastam, de amíg nem vagy hajlandó normálisan írni, addig válaszolni se lesz hajlandó semmi.

Tiszteld már meg a jelenlévőket azzal, hogy megpróbálsz legalább egy fél mondatot helyesen leírni, te szerencsétlen!

2016. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Élvezed h teleszemeteled badarsággal a kérdéseket? Gondolom másokkal is ezt csinálod. Ilyenek a magadfajta "emberek".
2016. szept. 4. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!