Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vicces/Cikis sztorik vagy...

Vicces/Cikis sztorik vagy történetek? Ami veletek vagy egy barátotokkal történt meg.

Figyelt kérdés

Én is mondok párat

1. Rajzórán mindenki utálta a tanárt ezért folyton szivattuk őt. Egyszer az egyik gyerek felállította a haját és megszólalt: xy bácsi tetszik hogy feláll... -kis szünet- ... a hajam?


2. A tesitanárunk eléggé fura szerzet. Egyszer mikor öltöztünk bekopog az ajtón: -Lányok bejöhetek?

Mi mondjuk hogy nem, mert öltözünk erre ő megint megkérdezi hogy jó akkor bejöhetek???


3. Pár lány éppen öltözött és egyszer csak berohan egy fiu az öltözőbe azt kiabálva hogy bocsi de szarnom kell!!

4. Egyszer áramszünet volt a suliban. Persze mindenkinek pont akkor kellett wc-re mennie. Nem volt ablak tehát vak sötétben bementünk és valaki világított a telefonnal. Mikor sétáltunk a sötét folyosón egyszer csak valaki kilépett mögénk. Mi meg elkezdtünk rohanni le a lépcsőn egymást lökdösve.


Akkor mind nagyon vicces volt lehet hogy így nem adta át az élményt. 😄



2016. szept. 5. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nah,szóval,ez a sztori nemrég történt,kb úgy két,max. három hete. Táborban voltunk a legjobb barátnőmmel,nem is kérdés hogy egy szobába kerültünk. Nos,a szállásunk egy kollégium volt,és nem csak a mi csoportunk volt ott.. Egy másik csoportból három fiúnak pont velünk szemben volt a szobájuk. Nah szóval,első este,már le voltunk fürödve meg minden,nemtudom miért,de a barátnőm kiállt az ajtóba,én meg a szobán belül voltam,ő háttal a folyosónak,én szembe a folyosónak.. Nah és beszéltünk valamit,már nem is emlékszem mit,de a barátnőm úgy belemerült a dumálásba,hogy nem vette észre,hogy a szemben lévő szobából az egyik srác kijött egy szál gatyába,és surrant volna át a másik szobába,és mivel én észrevettem,és nem vagyok kukkoló,behajtottam az ajtót,épp csak annyira hogy ne lássam a srácot,a barátnőm meg elkezdi kérdezgetni hogy mivan,mit csinálok meg ilyesmi,és amikor a srác már majdnem bement a másik szobába,a barátnőm megfordult,így ő is látta a srácot..Szegény úgy pirult,hogy aztán a barátnőmmel elneveztük őt Vöröskének😂😂 Mivel akkor még nem tudtuk a nevét..De aztán a végén jó haverok lettünk,de aztán kiderült,hogy tetszem neki... De nem járunk.


Hát ennyi.. Ez a sztori nem nekem volt kínos,hanem a srácnak,de azért leírtam :)

2016. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nah,szóval,ez a sztori nemrég történt,kb úgy két,max. három hete. Táborban voltunk a legjobb barátnőmmel,nem is kérdés hogy egy szobába kerültünk. Nos,a szállásunk egy kollégium volt,és nem csak a mi csoportunk volt ott.. Egy másik csoportból három fiúnak pont velünk szemben volt a szobájuk. Nah szóval,első este,már le voltunk fürödve meg minden,nemtudom miért,de a barátnőm kiállt az ajtóba,én meg a szobán belül voltam,ő háttal a folyosónak,én szembe a folyosónak.. Nah és beszéltünk valamit,már nem is emlékszem mit,de a barátnőm úgy belemerült a dumálásba,hogy nem vette észre,hogy a szemben lévő szobából az egyik srác kijött egy szál gatyába,és surrant volna át a másik szobába,és mivel én észrevettem,és nem vagyok kukkoló,behajtottam az ajtót,épp csak annyira hogy ne lássam a srácot,a barátnőm meg elkezdi kérdezgetni hogy mivan,mit csinálok meg ilyesmi,és amikor a srác már majdnem bement a másik szobába,a barátnőm megfordult,így ő is látta a srácot..Szegény úgy pirult,hogy aztán a barátnőmmel elneveztük őt Vöröskének😂😂 Mivel akkor még nem tudtuk a nevét..De aztán a végén jó haverok lettünk,de aztán kiderült,hogy tetszem neki... De nem járunk.


Hát ennyi.. Ez a sztori nem nekem volt kínos,hanem a srácnak,de azért leírtam :)

13/L

2016. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
92%
Augusztus végén történt. Épp a buszmegállóban álltam és vártam a buszt a bátyámmal. Nagyon unatkoztam már felültem a buszmegálló mögötti korlátra(ami mögött egy füves rész van egyébként). Na nézegettem hogy mikor jön már a busz. Egyszercsak odajött a tesóm és lelökött hanyatt estem de lógtam a korláton a baj csak az volt hogy szoknya volt rajtam és hát.... Nem volt túl előnyös. Nagy nehezen lemásztam a korlátról. Jött a busz el kezdtem futni de elestem egy kőben felálltam gyorsan.elértem a buszt. De nagyon ciki volt. Remélem tudtá egy kicsit nevetni
2016. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ülök informatika órán és az egyik haverom oda pukizot egy nagyot nagyon hangos volt ! Mindenki nevetett és ő meg ott feküdt az asztalon (ő is nevetett)

És mondta nekem hogy nem ekkorát akart ! Ehez a történethez még : A másik haverom hogy mentse azt a pukizott (ép lámákról kellet prezit csincsnálni) ezért felolvasta a következőt ! A legrégebbi leletek kb. 1000 évesek és a régészek punában találták ! A terve bevállt

2017. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Egyetem elvégzése után szinte rögtön sikerült állást találnom egy multinál. Elvégeztem egy hét alatt a betanulást és rögtön be is tettek dolgozni. Gyorsan történtek a dolgok, de nem bántam; viszont két rossz tulajdonságom volt, amiket sikeresen elhagytam idővel - az egyik, hogy nem tudtam azt mondani, épp nem érek rá, a másik pedig, hogy rengeteg vizet ittam folyamatosan - és ebből lettek a bonyodalmak és született meg a "cikis" történet, amit most megosztok Veletek.


Körülbelül egy hónapja dolgozhattam ott. Egyik munkanap már két üveg víz elfogyasztásán voltam túl, amikor éreztem, ideje sürgősen kimennem - ám, amikor tettem volna ki magam szünetre, pont bejött egy hívás. És természetes, hogy abban a helyzetemben kellett, hogy másfél órásra sikeredjen. Szörnyű volt, a kliens nem akarta letenni, kinyomni pedig nem nyomhattam ki a hívást a szabályzat miatt.


Mire végre véget ért a tortúra, már azt hittem, négykézláb mászok ki. Erre pont, amikor felállok, hogy szünetre megyek, megjelenik mellettem a főnököm, hogy egy újítást a munkában megbeszéljen velem. Kérdezte, hogy alkalmas e vagy később keressen meg, én pedig nagyon féltem neki azt mondani, hogy nem érek rá. Gondoltam, máskor is kerültem már hasonló helyzetbe "ha akkor is kibírtam, most is ki fogom".


Odamentünk a helyéhez és én kb 10 perc után azt hittem, hogy meghalok. Próbáltam odafigyelni az újdonságra, amit mutatott (a rendszer akkor számomra ismeretlen trükkjeinek bemutatásával megspékelve), de ahogy teltek a percek egyre nehezebben ment. Éreztem, ahogy arcomra is kiül hólyagommal küzdött harcom; amit ő is azonnal észrevett és rá is kérdezett, jól vagyok e, mire csak csendesen bólogattam. Próbáltam nem feltűnően tartogatni, de testbeszédemből hamar rájött, miről van szó és mosolyogva annyit mondott, hogy szerinte tartsunk egy kis szünetet. Pattantam is föl, hogy végre, akkor már tényleg elmehessek a mosdóba... De ahogy felugrottam azonnal megindult. És próbáltam elállítani, de nem ment. És csak álltam az irodában és pisiltem akaratom ellenére, miközben a főnököm megrökönyödve nézett. Azt hittem meghalok a szégyentől, teljesen elhalkult a külvilág, nem bírtam levegőt venni és amikor végre elállt, automatikusan kirohantam az irodából be a mosdóba.


Igazából nem tudtam mit tegyek, csak álltam és néztem magam elé, mint borjú az új kapura. Nem sokkal rá megjelent a főnököm... és amikor megláttam, hogy a holmim nála van rögtön azt hittem, ki vagyok rúgva és elkezdtem sírni. Könyörögtem, hogy ne rúgjon ki, hogy rengeteg vizet ittam, de nem tudtam elmenni a hosszú hívás miatt és utána neki nem mertem azt mondani, hogy nem érek rá, mert tisztelem őt és nem fordul elő többet csak ne rúgjon ki mire elnevette magát és mondta, hogy dehogy rúg ki csak adni akar nekem egy szabadnapot, mondta, hogy menjek haza, öltözzek át, nyugodjak meg és másnap találkozunk. Nagyon kedves volt, hívott taxit és ő fizette ki (hiába ellenkeztem).


Azóta már nem egy helyen dolgozunk és nemrég kerültem abba a pozícióba, amiben ő volt a kis balesetemkor. Pont pár napja találkoztunk és az előléptetésem örömére előkerült ez a vicces sztori is; akkor szégyenkezve sírtam miatta, most jót nevettünk rajta.

2017. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Még általánosban volt egy barátnőm, akivel nagyon sokat fogadtunk. A fogadásokat mindig nyáron teljesítettük, mert akkor nálunk volt egy hónapig. A fogadások témái elég kemények voltak. Amikor hétre elmentek a szüleim, akkor csináltuk mindig a legdurvábbakat, ez is közéjük tartozik. A fogadás lényege az volt, hogy 3 napig odaláncol az ajtókerethez egy méretemben lévő férfi boxerben(megerősítettük alul felül a gumikat), nincs budi, csak kaja és pia amit reggel délben este kaptam. A 3. napon reggel pedig hashajtó és mindezt kamerára vettük, és a felvétel nála maradt, azt csinált vele amit akart.(szerencsére még semmit).
2017. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!