Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Átnézné valaki nekem ezt az...

Átnézné valaki nekem ezt az angol szöveget, és kijavítaná?

Figyelt kérdés

Kijavítaná valaki az angolt, légyszíves!?:)


Most likely you will not read this message because I think every day you get thousands of these messages , but I hope they might read this . It would mean a lot .

The bottom line is that I would like to wish a happy birthday , from Hungary . I hope you'll feel yourself well on this day . I drew you a drawing. I think it was not nice, but I made a huge love . Recently I recognize you , but since then most like all day I look in the videos and listen to music !

I hope someday I'll see you live !

If you are reading this , I am very grateful!


Nagy valószínűséggel ezt az üzenetet nem fogod elolvasni, mert gondolom naponta ezer ilyen üzenetet kapsz, de reménykedem benne, talán ezt elolvasod. Sokat jelentene.

A lényeg az, hogy boldog születésnapot szeretnék kívánni, innen Magyarországról. Remélem jól fogod érezni magadat ezen a napon. Rajzoltam neked egy rajzot. Szerintem nem lett szép, de óriási szeretettel csináltam. Nemrég ismertelek meg, de azóta legszívesebben egész nap csak a videóidat nézném és a zenéidet hallgatnám!

Remélem, egyszer majd találkozunk élőben is!

Ha ezt elolvastad, nagyon hálás vagyok!



2016. szept. 8. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:

You'll most likely not read this message because you probably get thousands of these every day, but I hope you will. It would mean a lot.

Anyway, I would like to wish you a happy birthday from Hungary. I hope you'll enjoy your day. I have made you a drawing. I don't think it turned out very nice, but I made it with love. I just found out about you recently, but since then all I want to do is watch your videos and listen to your music!

I hope someday I'll see you in person!

If you are reading this, I am very grateful!

2016. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!