Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyiért adhatnám el a...

GZoli12576 kérdése:

Mennyiért adhatnám el a gitáromat?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt vásároltam egy gitárt, mondván, hogy majd én elkezdek gitározni. Na, a dologból nem lett semmi, viszont a gitár megmaradt. Ez egy rettentően gagyi, ALDI-ban vásárolt hangszer, ami kb. 10-15 ezer lehetett. Szeretném eladni, de nem tudom mennyit érhet. Várom a válaszokat!

2016. szept. 11. 17:04
 1/6 Mojjo ***** válasza:
5-8 ezer között valahol.
2016. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Waff ***** válasza:

Ha az ALDI-ban vetted, akkor valószínű hogy a legendás "Romanza" megnevezésű "gitár"-ról van szó. Nem semmi egy ipari hulladék....

Ha szerencséd van és rászaladsz mondjuk Jófogáson vagy Vaterán egy hozzá nem értő,de olcsón gitárt szándékozni vágyó egyénre akkor 10 körül talán el tudod sózni (de ez esetben kitolnál szegénnyel, s az meg nem szép dolog, így is sok a gagyi cuccos/drága pénzért-hirdető szerte a neten)....De azzal legyél tisztában, hogy aki egy kicsit is ért a gitárokhoz, az nem fog adni érte még 1000 Forintot sem.

2016. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gitár tényleg egy hulladék, de ha már pár ezret kapok érte, annak már örülök. Még mindig több, mint a semmi. 6-7-ért felrakom, biztos lesz olyan, aki a gyerekének emg akarja venni, hogy azon gyakoroljon.
2016. szept. 14. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
2-3 ezerért árulják őket jófogosán de nem úgy tűnik hogy nagyon vinnék őket.
2016. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a kérdés előtt felraktam 5 ezerért, pár órán belül már két ember is jelentkezett érte.
2016. szept. 15. 18:13
 6/6 Waff ***** válasza:
...akkor mi értelme volt a kérdést kiírni?
2016. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!