Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire Mary Sue a karakterem?

Mennyire Mary Sue a karakterem?

Figyelt kérdés

Már elég régen megalkottam, de amikor megismertem ezt a szót és hogy mennyi gyűlöletet kapnak az ilyesfajta karakterek gondoltam megkérdezem.


Egy Én Kicsi Pónim karakter. Az anyja egyszarvú, az apja egy egyedi pegazus alfajhoz tartozik, ami csak annyiban különbözik az "átlagostól" hogy más a szárnyának a formája. Képes egyszarvú varázst használni, de mivel csak félig az, ezért nagyon gyenge és mivel nincs szarva, ezért a patáival tudja csak ezt csinálni. Ha egyedül van akkor eleven, merész, makacs és amolyan tipikus "mindenki utál engem" tinédzser, idegenekkel szemben pedig hűvös és távolságtartó. Jó tulajdonságai közé tartozik, hogy akinek sikerül közel férkőznie hozzá, azért bármit megtenne. Van egy legjobb barátja, aki ahelyett hogy istenítené, próbálja a helyes útra téríteni anélkül, hogy megbántaná. Leginkább Twilight-ra és Rainbow-ra hasonlít, csak nem annyira szorgalmas/kérkedő. Kicsit több szerepe van mint a Mane 6-nek és sok olyan dolgot tud, amiről nekik fogalmuk sincs, de nem nagymenősödik a tudásával, hanem megossza velük. A történetének célja az hogy felébresszen egy félisten Alicorn-t, aki megvédi a birodalmat a gonosz szörnytől. Nem ő az egyetlen aki ezt meg tudja tenni, de azon ritka kiválasztottak közé tartozik, aki igen.


Hát ennyit tudtam összeszedni róla. Mit gondoltok?



2016. szept. 12. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen az, de egy az Én kicsi pónimnál ez szerintem nem releváns, mármint nem fikázni akarom, meg semmi, de kb minden karakterre rá lehetne húzni ezt a Mary Sue állítást. Szóval szerintem ebben az univerzumban ez nem gond :D
2016. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnik annak, bár ez a "sok olyan dolgot tud" nem világos, abban azért lehet olyan, amitől mégis.

Az, hogy kiválasztott, még kevés, teljesen alap, hogy az ember fontos karaktere különleges valahol, egy Mary Sue ennél sokkal több, maxon vannak mindenféle képességei, tulajdonságai és a szerencséje, ami általában sokat ront a kalandjain, hisz puszta képességeivel és szerencséjével bármilyen nehézséget könnyen legyőz. Most nézek egy animét, amiben Mary Sue a főszereplő, ez is lehet szórakoztató, de általában nagy gond az ilyen (nincs fejlődési lehetőség, nehéz együttérezni egy túl tökéletes karakterrel...etc. bár ez az animés karakter rendelkezik gyengeségekkel, csak éppen mindenkinél sokkal erősebb s végül mindenkit legyőz) s pl. szerepjátékban eléggé gyilkos tud lenni, ez világos.


Úgyhogy szerintem a tied nem az, csak a leírás alapján...

2016. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!