Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Minek öltözzek be Halloweenkor?

Minek öltözzek be Halloweenkor?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, a barátaimmal megyük cukrot gyűjteni halloweenkor (igen, van Magyarországon olyan falu ahol van ilyen) és nem tudom, hogy minek öltözzek be. (Halloween utálkozós válaszokat köszönöm, nem kérek, nem ezért tettem fel a kérdést)

2016. szept. 15. 22:18
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ez nagy mértékben függ attól hogy mit tudsz megvalósítani. (Anyagikeret, kézügyesség, stb.,)

Ha valami szolidabbat szeretnél lehetsz akàr vàmpír, sugar skull, porcelán baba vagy hasonlók.

Ha viszont valami egyedi és durva makeup-ot akarsz akkor ezeket ajánlanám:

Démon,

Smile,

Pumpkin king/queen,

Psycho/killer clown,

Chesire cat.

Per pillanat ennyi jut eszembe, de figyelmedbe ajánlanám a YouTube videómegosztót, rendkívül sok sminket találsz kezdő és haladó változatban is. (Ne haragudj hogy némelyiket angolul írtam csak így könnyebben megtalálhatóak és jobban is hangzanak). :)

2016. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a youtube-ot ajánlom, onnan meríthetsz ihletet, rengeteg jó smink tutorial van. Van egy ázsiai videós, neki vannak ilyen beöltözős, átváltozós videói, ráadásul rengeteg halloween témájú. A csatornái neve: Promise Phan, a másik pedig dope2111. :)
2016. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!