Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lehetek modell?

Lehetek modell?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 170-172 cm és 57,9 kg de mindenki azt mondja vékony vagyok. Egy modell ügynökség már hívott is egy castingra és ott kiválasztottak,de akkor még nem voltam elég magas. Most viszont lehetek ennyi kilósan modell?

2016. szept. 17. 20:06
 1/6 anonim válasza:
Nem.
2016. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tul alacsony vagy modellnek..
2016. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi cukik vagytok :) de akkor miért hívott(és folyamatosan tartjuk a kapcsolatot) egy elég neves ügynökség? :)
2016. szept. 17. 22:42
 4/6 anonim válasza:
Kamu.
2016. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na jó. Figyi. Nem feltétlen a számokról szól ez az egész (mennyi a magasságod, hány kiló vagy, mennyi a FEJKÖRMÉRETED). Persze jobban preferálják a magas, karcsú lányokat, nem feltétlenül lesz ez a döntő. Sok alacsony modell is van ám. A lényeg a kisugárzás, hogy legyen benned valami különös/különleges, valami, ami felkelti az emberek figyelmét. Randa modellek is vannak. De hiába. Bennük is van valami amiért jó rájuk nézni és tényleg felfigyel rájuk az ember. Ez azoknak szól akik tényleg vakami PalvinBarbis hírnévre áhítoznak. Majd az ügynökség elmondja mit vár tőled. A mi szavunkra ne adj. Meg ha erős a csontozatod lehetsz nádszál. Látatlanba könnyű bármit mondani.
2016. szept. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :) és igen szerintem az arcom nem az a megszokott, és szerintem ha most még picit zavarban vagyok a kamerák előtt az még változhat, ahogy még valószínű magasabb is leszek pár centivel. Szóval, majd ha sikerül megírom :D
2016. szept. 18. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!