Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki, kínos, félreérthető...

Ciki, kínos, félreérthető történetek? Esetleg romantikus sztorik? Írnátok?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok🙌😋😏

Például itt van nekem egy kínos sztorim:

Éppen magyar óra volt,és a tanár kiküldött a tanáriba a naplóért. Úgy szoktam hogy kopogok,aztán benyitok. Most is ez volt. Kopogok,benyitnék,de nem mozdul az ajtó. Hát elforgatnám a kulcsot az ajtóban,de nem mozdul.. Újra kopogok,és próbálok benyitni újra,de megint nem megy,és ez így tovább.. Kb egy-két perc múlva sikerül benyitnom. Nem volt zárva,csak én hülye nem húztam erősebben az ajtót. Szóval belépek,és ami elsőnek a szemem elé tárul,az az angol tanárom,aki ül a gép mellett,és bambán néz rám. (Gondolom végignézte a szenvedésemet) Én meg gyorsan köszönök,felkapom a naplót,és kisurranok a tanáriból...


Így visszaolvasva már nem olyan ciki,de akkor az volt😂😂


Várom a tiéteket is😝😋

13/L



2016. szept. 18. 13:57
 1/3 anonim válasza:
100%
Egyszer velem tortent h tesom es a baratja nalunk voltak latogatoba. Mivel akkor csak tabletem volt, azon viber-eztem egy fiuval. Felre ne ertsd nem volt semmi kulonos csak beszelgettunk de kicsit tetszett is. Kimentem mar nem tom hova a szobabol. Nem sokara elmentek tesomek. Azt veszem eszre h a fiu uzent nekem. 3kerdojelet tett ki en meg nem ertettem miert. Feljebb gorgettem a csevegesbe es lam mit latok? Valaki a nevembe irt neki egy szivet. Megirtam neki h nem en voltam de az ideg majd szetvetett kozbe de persze o meg mar nem latta mit irtam vissza neki. Szval hetfon mar magyarazkodhattam a fiunak. Meg mindig elvorosodok amikor meglatom o meg ha meglat mindig olyan furan nez... nem vicces nagyon inkabb felreertheto es ciki de akkor azt hittem majd meghalok...
2016. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Es azota lekodoltam a tabletemet:-)
2016. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uu,olyan nekem is volt már,beszélgettem chaten egy sráccal,és barátnőm el akarta venni a telómat,és rányomott a szivecskére😱😱

Majd szétvetett az ideg mikor visszaírtam a srácnak hogy bocsi a barátnőm volt😱😱 de nem volt semmi,a fiunak barátnője van :)

2016. nov. 29. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!