Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti ismeritek az ASMR relaxáció...

Ti ismeritek az ASMR relaxációs videókat?

Figyelt kérdés

Az ASMR egyfajta relaxációs módszer, ami külföldön elég népszerű, sajnos Mo-n még nem sokan ismerik. Én személy szerint nagyon szeretem és sokat hallgatok ilyen videókat, viszont az ismerőseim közül még senki nem hallott erről. :P

Köztetek van valaki, aki szokott még ilyen videókat nézni?



2016. szept. 20. 22:57
1 2
 1/11 _ramsz ***** válasza:
100%

Szia


Én reakció videó kapcsán találtam rá az ASMR- videókra, és tetszik, néha kicsit bizarr

Viszont amikor suttognak, hát az nem megnyugtat, hanem inkább felidegesít :D

2016. szept. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én igen.Hallgatni is szoktam
2016. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
justvidman xd
2016. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jóval justvidman előtt hallottam róluk, de engem nem fogtak meg túlzottan szóval nem nézem őket..de tudom mi az, és ez volt a kérdés:D
2016. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten nezem oket, justvidmantol ismertem meg. Mivel osszes haverom justvidman fan ezert ok is ismerik.
2016. szept. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
mia f***om jo ezekben az asmr videokban g**i idegbajt kapok tole bizar és bizar és nagyon bizar......... BBIZARRRR
2016. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
kb 2 eve mennek nalam, napi szinten :D sajnos sokan nem is hallottak rola, vagy teljesen elutasitoak, mint az elozo valaszolo..
2016. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én JustVidman és OwnMcKendry videóiból ismertem meg a műfajt, meg emiatt magáról a jelenségről is olvastam. Elvileg az a lényeg, hogy bizonyos embereknél egy agyterületet valami inger ér hangok vagy képek hatására, és az jó érzést vált ki belőlük. Nálam ez nem működik. Elhiszem, hogy sokaknál igen, de nálam nem. Nekem, pont ezért, ez az ASMR-videózás elég fura.
2016. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én már nagyon régen észrevettem, hogy vannak olyan hangok, amiktől fura bizsergést érzek, nem szexuális értelemben. Körülbelül 10-12 éves lehettem, akkoriban még nem volt elterjedve ez a kifejezés, sőt, talán egyáltalán nem létezett. Pár éve derítettem ki, hogy mi is ez.

Szoktam ilyen videókat nézni, de titkolom, mert ha bárhol szóba jön, mindenki hülyeségnek tartja.

2016. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig jók,nekem segítettek az alvási nehézségemen.Nagyon rossz alvó vagyok,de most már a 6-7 óra alvás megvan.
2016. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!