Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A League of Legendsben mi a...

A League of Legendsben mi a recept az S osztályzathoz?

Figyelt kérdés
Nem, én nem vagyok az a fajta ember akit csak a saját statisztikái érdekelnek, én bemegyek egy teamfightba ha látom, hogy nem esélytelen, és nem csak meghalnék. De mégis kíváncsi vagyok, nem elsősorban azért, hogy megkapjam a 6-os, 7-es szetonokat, hanem azért, hogy értsem. A wardok számítanak, a stat is de nem a legjobban, a lerombolt épületek, tudom, hogy ezek is számítanak. De nem értem, hogy egy ember rosszabb teljesítményekre kap S osztályzatot, egy másik aki mondjuk 3x olyan jó volt meg nem.

2016. szept. 21. 17:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
stat, farm, mmr, megszerzett gold nagyjából ennyi.
2016. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
az mmr meg a stat ugyanaz csak nem figyeltem :D
2016. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az mmr az nem az, hogy mennyi wined meg loseod van? :D Nem az az arány? :D
2016. szept. 22. 17:20
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy kösz a választ :)
2016. szept. 22. 17:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt mutatja, hogy hogyan teljesítesz a többi játékoshoz képest az adott championnal. Gondolom azért nem mondják meg a konkrét formulát, hogy elkerüljék a topon afk farmoló sorakákat meg társait.
2016. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bonyolult a rendszer, pontosan a Rioton kívül senki se érti miként osztályoz a játék.

Amit tudni: az adott champről statisztikát készít a rendszer, hogy átlagban mennyi a farm, kill, death, assist, stb vele. Aztán ebből átlagot von, és ehhez hasonlítja a meccs végén a statodat. Szóval a többi ,,XY" champpel játszó játékoshoz képest kell jól játszanod. Ez az amit tudunk.

Amit nem tudunk miként veszi figyelembe a szerepköröket a rendszer. Draftban még oké, ott mindenki kiválasztja a szerepkörét, és aszerint tudja a rendszer melyik statisztikát vegye figyelembe (hisz van olyan, hogy egy-egy champet nem csak egy szerepkörben használnak a játékosok), de normálon nincs ilyen. Emiatt van még nagyon-nagyon sok kérdőjel benne (nagyobb, mint SS pingeknél) és a Rioton kívül senki se érti teljesen az egész osztályzási rendszer. Annyit tudunk, amennyit leírtam az elején. Annyival egészíteném ki, hogy emiatt a kevésbé népszerű champekkel sokszor könnyebb S osztályzatott szerezni.

2016. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2-es...az mmr-nek mi köze az "S"-hez ? :) Akkor ezekszerint szerinted,aki unranked ,az nem kaphat S-t,ugyanis annak nincs mmr-je :D
2016. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nanananana, köszönöm a válaszokat, magyarázatokat. De mi is akkor pontosan az mmr? :D
2016. szept. 23. 18:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Melyik champ-el ,melyik lanen :D És igen ,átlagol ,mint ahogy előttem is írták.
2016. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
átlagol, de akkor nem wint meg loset.
2016. szept. 23. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!