Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pozitiv feltöltődést, Örömet,...

Pozitiv feltöltődést, Örömet, boldogságot milyen tevékenységekkel lehet elérni? Nektek mi okoz örömet? Mit csináljak, depresszió ellen?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármivel, csak nem szabad feladni ha elsőre nem megy. Én rajzolok meg barkácsolok amióta az eszemet tudom és számomra terápiás. Persze van hogy valami nem jön össze és akkor nem okoz örömet, de ezeken túl kell lendülni, mert a következő próbálkozásból meg lehet hogy valami igazán jó sül ki.
2016. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A zene mindig feltölt. Amellett pedig igyekezni kell elvégezni a napi feladatokat. Lehet még olvasni, főzni és sok időt eltölteni a szabadban. Segíteni a barátoknak szükség esetén.
2016. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az okoz örömet, boldogságot és elégedettséget, ha elvégeztem mindent, amit aznap kellett (elmosogattam, elolvastam másnapra amit kell, rend van, be van vásárolva, meg van csinálva az ágy...) és nyugodtan ledőlhetek, mehet a zene vagy a sorozat. Emellett mandalákat rajzolok vagy fogom magam és táncolok ha rossz kedvem van.
2016. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!