Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miről szól a Gonosz Halott...

Miről szól a Gonosz Halott című horrorfilm?

Figyelt kérdés

2016. szept. 30. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a 2013-as arról hogy van egy lány aki drogozott és elvonón volt, vagy ilyesmi és van egy volt barátja és a közös barátaival elmentek egy erdőbe ahol van egy lakatlan ház és ott akarnak lenni pár napot de a hülye hoverjuk kinyit egy ősrégi misztikus könyvet ,ami, ( nem ég el még tűzben sem ) mi, egy könyv ami nem ég el? Hát ok😂😂😂 de vissza térve a történethez, utána egy gonosz démonnak a szelleme vagy nem tudom hogy mi követte azt a lányt aki drogozott és az a lány érezte annak a izének a jelenlétét és kocsival végig hajtot a erdő végére hátha nem éri utól és bele gazolt egy kis folyóba kiszált és látta azt a valamit és a fáknak a indái vagy nem tudom hogy hogy kell nevezni az a szellem irányította és rácsavarodott a lánynak a kezeire, lábaira és amikor már nem.tudott mozogni az egyik inda megdugta a punciját😂😂😂és már meg is fertőzte az a démon vagy mi és amikor vissza ment az a lány a erdős házba nem hittek nekik a többiek hogy ilyen dolgok történek vele zavart volt azt hitték hogy valahonnan szerzett drogozt és azért ilyen és utána ment a öldöklés egyesével:D utána rájött az hülyegyerek hogy ez a egész ami velük Történik az ő hibája mert kinyitotta azt a retkes könyvet😂😂😂 ennyire emlékszem


Bocs a hibákért gyorsan írtam és telefonon vagyok:D

2016. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!