Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik frekvencián hallgatható...

Melyik frekvencián hallgatható az MR2 Petőfi? A 92.3 már nem jó, megváltozott, mondták a rádióban, csak lemaradtam róla.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 16:07
 1/6 anonim válasza:

Attól függ, hogy hol laksz...

Budapest 94,8 MHz

Csávoly 89,4 MHz

Debrecen 89,0 MHz

Győr 93,1 MHz

Kabhegy 93,9 MHz

Kékes 102,7 MHz

Kiskőrös 95,1 MHz

Komádi 96,7 MHz

Miskolc 102,3 MHz

Nagykanizsa 94,3 MHz

Pécs 103,7 MHz

Sopron 99,5 MHz

Szeged 104,6 MHz

Szentes 98,8 MHz

Tokaj 92,7 MHz

Uzd 90,3 MHz

Vasvár 98,2 MHz

Egyébként a www.mr2.hu-n lent, a Frekvenciák menüpont alatt tudsz részletesebben tájékozódni, ott térkép is van hozzá.

2010. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez a térkép sem rossz...

[link]

2010. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek!

ám azzal mi van,amit nem érint a kék sáv?én a keleti(román) határ mentén lakok,és azt nem érinti.

tegnap végigpörgettem 88tól végig a frekvenciákat,de sehol sem találta...pedig a kedvenc rádióm...:(

2010. ápr. 26. 17:58
 4/6 anonim válasza:

A kék sáv tudomásom szerint azt jelenti, hogy azon belül átlagos készülékkel - elvileg - jó minőségű sztereó vétel van.

Ha a román határ mellett laksz, akkor a tokaji (92.7), komádi (96.7) és szentesi (98.8) frekvenciákat ajánlom végigpróbálgatni. Attól is függ a vétel persze, hogy milyen rádiód van, a digitálissal lehet a legpontosabban belőni a frekvenciát, meg az sem árt ha hosszú az antennája. Ha rosszul jön az adás, forgasd a készüléket, és/vagy az antennát! Ha végképp nem segít semmi, akkor szerintem egy külső URH antennát kell beszerezni. Azzal már akkor is kristálytiszta, ha körön kívül vagy (legalábbis nálunk... nekünk olyan van a hifire kötve, mert mi is pont úgy lakunk, hogy három lehetséges adótorony között félúton.)

(Az előbb mindkettő válaszoló én voltam egyébként. :) )

2010. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy segítettél!

az a fura,hogy eddig tisztán bejött...most meg csak recseg,alig hallani vmit.

asszem beszerzek egy olyan valamit,amit mondtál,és majd, írok,mi újság:)

2010. ápr. 27. 20:37
 6/6 anonim válasza:
#1.nek koszi!! :)
2016. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!