Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak olyan magyar youtuberek...

Vannak olyan magyar youtuberek (lányok), akik nem sminkelős videókat csinálnak?

Figyelt kérdés
Pl. Maris ilyen, őt szoktam is nézni. Tudom, hogy van még pl. Anett és Ancsa, de ők inkább gameplayeket csinálnak (ami szintén nem érdekel), de a másfajta videóik sem tetszenek, egyszerűen nem jön be a stílusuk.

2016. okt. 4. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokféle van! Milyen témában erdekelne?
2016. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beauty meg gameplay abszolút nem érdekel, ezen kívül bármi jöhet
2016. okt. 23. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, én kiket nézek :)

Placc - bár nem csak lányok, de vannak benne lányok is, és nem beauty téma

Sütikbirodalma - a csajszi nagyon jó sütiket süt és párat már én is kipróbáltam megcsinalni :)

Klaudia - Maris barátnője, nagyon bírom a stílusát

Klaudia's Channel - Amerikában elő magyar lány

Lini & Mommy - anyuka, baba-mama témában videóz főként, ami engem még nem érint, de érdekel attól függetlenül, szeretem hallgatni, ahogy beszél és vannak kis családi vlogjai amik szinten szórakoztatók szerintem, meg irtó cuki a baba :) szoval bírom.

Jennieland01 - kb ugyanezért, mint az előzőt. Ő beauty-s volt, de átcsapott babásba :) ő amerikai de Magyarországon él, és cuki az akcentusa

Otthonka - ez sok magyarázatra nem szorul :)

Inspirációk Csorba Anitától - imadom!

Kávészünet pszichológussal - szinten imadom!


Kb ennyi, akiket én nézek és jo szívvel ajánlok, mert értelme es tartalma is van a videoiknak és/vagy szórakoztató :) talán neked is bejönnek majd :)

2016. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagy részüket nem ismerem, de akkor lecsekkolom őket :)
2016. okt. 28. 16:03
 5/5 anonim válasza:
100%

Már Megint Kitty - Ő engem OwnMcKendry-re (ha elírtam, bocsi) emlékeztet, csak lányban, sok reakció videója van, vicces. :)


Soulshine by Andi - Hát ő nagyon cuki, hasznos tippjei vannak, és emellett a hangját felismered, mert ilyen szinkron hangféle.


SanaGreta - Ő sok vlog és ami különleges, zenés videót csinál, egyedien bolond.


Remélem tudtam segíteni :D

2016. nov. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!