Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Teljesen lehetetlen küldetés...

Teljesen lehetetlen küldetés holnap olyan újságot szerezni (Budapesten) amiben van még GLAMOUR KUPON? (Kiskegyed, Glamour. )

Figyelt kérdés
Valószínűleg igen, de gyűlölöm a plázás tülekedést és ezért nem ruháztam be rá. Ellenben most realizáltam, hogy mégis szükségem lenne néhány dologra, elsősorban elektronikai eszközre...

2016. okt. 7. 20:12
 1/3 anonim válasza:

Szia. Ugyan így jártam tavaly és nem sikerült. :/


Viszont, ha drogéria felé jársz és látod, hogy valakinek van újsága nyugodtan megkérdezheted, hogy kell-e neki az elektronikai kupon. (Sokan nem használják fel és szívesen odaadják.)

2016. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én ma az Europark Media Markt-ban láttam, csak úgy kitették a Glamour újságokat a szőrvágókhoz:D 790-ért. Újságosnál érdemes megnézni, illetve kiskegyedhez is adják.
2016. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat; végül szereztem! Igaz nem újságosnál (megnéztem 7 helyen - hiába), hanem egy barátnőmtől aki csupán egy számomra érdektelen kupont használt fel.

Bementem vasárnap délelőtt az Árkádba és hányingerrel végigcaplattam.... Megnéztem a Média Marktot és a Sugárban lévő Euronics et, de amire szükségem lett volna- azt nem tartottak.

Végüis samponnal és mosóporral a kezemben rohantam ki:) néhány ruhaboltba benéztem, de tágasabbnak láttam kint...

:D

2016. okt. 10. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!