Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen cukormentes italokat...

Milyen cukormentes italokat árulnak a bárakban? Asványvizet igen, szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy szorakozohelyeken?
2016. okt. 9. 21:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Light vagy zéró kóla mindenhol van. Bár szénhidrátdúsak, de hozzáadott cukormentesek a 100%-os gyümölcslevek is.
2016. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah mert a zero colaban nincsen cukor. :D Mar egy ideje tisztan etkezek es nem szeretnem egy este miatt felboritani, szoval nem szeretnek cukros dolgokat fogyasztani, es a gyumolcslevekben is tobbnyire televannak E-val meg ilyesmi...szoval valami tipp?
2016. okt. 9. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ásványvizet is árulnak a legtöbb helyen. Legrosszabb esetben neked kell vinned magaddal valami innivalót, vagy mosdóban tölteni vizet, ha kulturált helyre mész.
2016. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az nagyon furi lenne, ha kimennek a mosdaba vizet tolteni, vagy elovenem a taskabol az uveg vizet...nem de?
2016. okt. 9. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek. Én nem csinálnék belőle problémát, de ha te furának érzed, akkor marad az ásványvíz, vagy ha az nincs, valamit csak találsz helyette... Ha fontosnak tartod az étrended, akkor szerintem egyáltalán nem furcsa, hogy viszel egy kis vizet.
2016. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom szépen a valaszod! :) Legyen szep ested. :)
2016. okt. 9. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!