Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom letörölni az új...

Hogyan tudom letörölni az új frissítést Messengerről?

Figyelt kérdés

Véletlenül letöröltem a Messengert és mikor újra letöltöttem,frissült a legújabb verzióra.A problémám ezzel az,hogy nagyon nem tetszik ez a Messenger story,ami teljesen ugyanaz,mint a snapchat/instagram story.A másik problémám pedig,hogy ha valaki profilképet cserél facebookon,akkor a messenger eleve kb 2-3 hét múlva cseréli le a képet..ez nem rég egy barátomnál meg is történt,erre mikor ma letöltöttem a messengert újra ezzel a borzalmas frissítéssel,akkor újra visszaállította a régi profilképére..de csak ennél az egy embernél,senki másnál,aki mostanában változtatott profilképet.Lehet ezzel valamit kezdeni?Illetve vissza lehet valahogy állítani ezt a frissítést?(Iphone telefonról van szó,szóval internetről semmilyen más,régebbi verziót nem tudok letölteni :/ )

Köszi előre is a válaszokat!! :)



2016. okt. 19. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

az utolsó zárójeles mondatoddal meg is válaszoltad magadnak a kérdést.

nem, nem tudod visszaállítani, az store-ban csak a legfrissebb verzió elérhető

2016. okt. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!