Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért jó egyes Instagram...

Miért jó egyes Instagram felhasználóknak az ha egyre tobben kovetik őket?

Figyelt kérdés
Részesedést kapnak a reklámbevételből ha már van egy adott létszámú látogatójuk? Vagy egyszerűen csak szeretik magukat mutogatni?

2016. okt. 24. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Van, aki azért csinálja, emrt szereti mutogatni magát, ileltve van, aki teszi a képeket, de nem angyon izgatja, mennyien követik, még ha sokan is.

Nagyobb részt azonban, ha sokan követnek, akkor kaphatsz különböző juttatásokat (felkeresnek különböző máráktól, hogy viseld ezt, fotózz ezzel, csináld azt...) és ignyen kapsz dolgoakt ,vagy még fizetnek is ,hogy reklámozd őket.

Itt ne mrészesedést kapsz areklámbevételből, hanem külnö szerződésed lesz.

2016. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan, mint a Youtube, hogy egy bizonyos nézettség fölött keresel a videóiddal, inkább tényleg az a jó benne, ha sok a követőd, hogy egyes márkák megkeresnek, hogy reklámozd a terméküket szolidan. Ezek a legtöbbször fogfehérítők, méregtelenítő teák, szépségápolási termékek, de ha valaki rajzokkal foglalkozik, akkor lehet adnak neki egy rakat ceruzát vagy festéket, csupán meg kell mutatnia a képeken, hogy azt használja. Az, hogy mennyit kapsz egy ilyen posztért, a követőidtől függ.
2016. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nekem nem az a célom, hogy minél több követőm legyen. De van néhány ismerősöm, aki azért akarja, hogy több követője legyen, mert akkor ő elvileg "népszerű". Erről a reklámos dologról még nem hallottam.

12L

2016. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!