Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szigetesek! Sziget fan-klub? :D

Szigetesek! Sziget fan-klub? :D

Figyelt kérdés

Ki volt valamikor már Szigeten?

Nektek hogy tetszett?

Kedvenc zenekar, élmény, bármi érdekelne :)

Én imádtam az ideit és kíváncsi vagyok, kik vannak még így :D



2016. okt. 24. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már kicsi korom óta szinte minden évben voltam( nekem még akkor ingyenes volt, és elvittek). Szerintem amelett, hogy a fiataloknak az egyik legjobb dolog amire csak eltudnak menni, igen gyerekbarát is. A koncertek is változatosak. Mindenki megtalálja azt a műfajt, ami neki való. De komolyan.:) Az is jó benne, hogy koncerteken kívűl más programok is vannak(luminárium stb.).Egész héten voltál? Vagy csak egy napot?

2016. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, az nekem is nagyon tetszett, hogy bárki megtalálhatta a saját kedvencét és a programok is baromi jók voltak :)

Meg nekem még az tetszett, hogy a Szigetre lépve szinte egy külön világba csöppentél.. Minden olyan hangulatos és az emberek is sokkal felszabadultabbak meg kommunikatívabbak :)

Idén még csak egy napot voltam, de jövőre mindenképp szeretnék több napra is menni :D

2016. okt. 25. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Oh, én beleszerettem. A 2016-os Szigeten voltam először, de csak egy napra mehettem, a nővéremmel. De így is fantasztikus volt. Meglepetésbe kaptam a jegyet, a hétfői napra. Sajnos így nem szólhattam bele, pedig akkor biztos a keddet választom, mert aznap volt a The Lumineers koncert.

Ahogy kezdet sötétedni teljesen elkapott a Szigetfeeling, imádtam az ottani embereket, mindenki közvetlen volt, kedves és bolond.:) Azalatt a tíz perc alatt, amíg elszakadtam a nővéremtől, hogy mosdóba menjek, szerintem több embert ismertem meg, mint egész életemben addig.:D Sőt kicsit később, amíg rá vártam, majdnem elrabolt két mókás Holland, de nagyon kis kedvesek voltak.:D

A jövő évire már meg is vettem a bérletem. Most egy egész hétre megyek, egy barátnőmmel, és alig győzőm kivárni. Minden nap az eszembe jut, és folyton erről beszélek. Még rémesen messze van.

2016. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ugyee..engem is tökre elkapott az a tipikus fesztivál-feeling :3

Olyan jó érzés volt, mert mindenki közvetlen volt

Pl.: amit egy sima utcán nem csinálnál, hogy odamész random emberkékhez és lepacsizol velük, vagy ölelést kérsz, az itt sima ügy :D

Csomó emberrel beszéltem angolul is, az is tök vicces volt :D

Most én is csak egy napra voltam, de remélem, hogy jövőre több napra vagy akár egy hétre is eljutok :D

És igen.. amikor elkap az az érzés én is órákig tudnék áradozni róla xD

2016. dec. 18. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!