Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tácsoltok unalom üzés ellen?

Mit tácsoltok unalom üzés ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igen tudok mit kezdeni magammal.Most végeztem egy könyvel és nem sok kedvem van újat kezdeni.A filmnézés egyedül pedig unalmas.A barátaim eléggé messze vannak és ném is érnek rá(meg kérreztem).Így nem tüdok mit csinálni

A főzéssel ne gyertek,mert azt már csináltam.Valami nyugisabb program kéne.Előre is köszönöm.

Kort nem mondanék,de azt elárulom,hogy lány vagyok.



2016. okt. 31. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el gitározni,ha teheted.Lefog kötni ha van érdeked rá. :D
2016. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Probáltam,de sajna a körzetemben nics gitár tanár...így errőllekellett mondanom 😞
2016. okt. 31. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy tanulj meg helyesen írni.....
2016. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Kommentelő csak jelezném,hogy mivel telefonról vagyok ez nem megy űgy ahogy szeretném,tudom ez nem mentség,de szeretném ha tudnád,hogy tőllem már ez is nagy teljesítmény ugyanis diszgráfiám van.Azért köszönöm a reagálést 😊
2016. okt. 31. 17:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Emelett diszes is vagyok így a helyesírás nem az én reszortom
2016. okt. 31. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Online is meglehet tanulni gitározni vagy esetleg próbálj meg sakkozni,én nekem érdekes,neked lehet nem,de kiderül. :)
2016. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!