Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem hasznalom ki, hogy Pesten...

Nem hasznalom ki, hogy Pesten vagyok. Ez problema?

Figyelt kérdés

Lassan 3 eve elek Budapesten, az egyetem miatt koltoztem fel a baratommal. Nappali tagozatra jarok, mellette mar 2 eve, hogy 20-25 oraban dolgozom, remelve, hogy segitek a szuleimnek ezzel, hogy magamat finanszirozom. A baratnoim, csoporttarsaim nagy resze szinten dolgozik a suli mellett, igy alig van idonk talalkozni, szabad hetveget talalni.

Az egyetem mellett jarok edzesekre, viszont ha elmegyek suliba, aztan edzeni, majd dolgozni, vagy forditva vagy eppen az egyik kimarad. A lenyeg, hogy egy hetem/honapom ugy telik el, hogy nem nagyon mozdulok ki, a baratommal ritkan, a baratnoimmel meg plane, mert nem tudjuk osszehozni. Gondolok itt kavezasra, mozira, bulira.. Stb.

Viszont nem telik el egy honap, hogy valami jo kis programot ne szerveznek valakivel, viszont ritkan jon ossze. Bulizni nem nagyon jarok es nem is vagyok az a nagy bulizos. Viszont elni akarok!! Ide oda csavarogni, ugy gondolom sok lehetoseg adodik itt Pesten, de idom nem engedi. Ez normalis? 21 vagyok, hozza kell szoknom? Velemeny? Tapasztalat?

Illetve nem vagyok budapesti, ha van szabad hetvegem, altalaban haza megyunk a baratommal.


2016. nov. 3. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv a felnőtt életben. Időnként 1-1 edzést nyilván ki lehetne hagyni vagy pár 1-2 alkalommal kevesebbet menni dolgozni. Elég gáz 21 évesen ilyenekbe belefásulni, azért az nagyon hihetetlen, hogy egész héten nincs 3-4 szabad órád. MI lesz veled, ha már teljes munkaidőben dolgozol?
2016. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat sajnos nem hihetetlen.

Egy hetfoi napom pl: 8tol 16ig suli 17tol munka 21ig, aztan haza. Nyilvan hulla vagyok utana kimozdulni.

Sajnos kereskedelemben dolgozok, ahol van szombati es vasarnapi nyitvatartas.

Nem csak en fasultam ebbe bele, hanem a korulottem levo emberek is, a baratok, baratnok. :(

2016. nov. 3. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress akkor másik munkát pl., nagyon nagy hülyeséget csinálsz, ha ilyen miatt vágod tönkre a szociális hálód 21 évesen.
2016. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!