Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretek veszélyesen élni....

Szeretek veszélyesen élni. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Mostanaban szeretnek olyan dolgokat csinalni, amik hordoznak magukban egy kis rizikot, de azert nem orultsegek, nem eletveszelyes...

Nem bankot akarok robbantani, v ilyesmi, hanem csak szimplan ket vegen egetni a gyertyat. Mit javasoltok?



2016. nov. 8. 02:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában a vezetéknél fogva szoktam kihúzni a dugót a konnektorból, szoktam enni a buszon vagy a metrón, van hogy beszélgetek a buszsofőrrel, vagy nekidőlök az ajtónak, felpróbálás nélkül vásárolok meg ruhát, nem veszek föl kerékpározáshoz fényvisszaverő mellényt, elindulok otthonról anélkül hogy elmennék előtte wc-re, és gyakran simogatok meg idegen kutyát.
2016. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Újpesten járok zöld - fehérben. És aláírom a bankhitelt elolvasás nélkül.
2016. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pl. világéletemben lenyeltem a dinnyemagot.
2016. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha már a Porsche is bekerült a kulcsszavak közé. Fénykoromban nekem is volt Porsche autóm. Szám szerint 4 is követte egymás után őket. Na azokkal volt ám dolce vita. Némi szipp-szipp után 12 perc alatt hazajönni egy átdiszkózott éjjel után az agglomerációba, ami afféle "polgáriasan" kb fél óra autózás. Vagy aztán később is, már 40 felett heti 3x4x bulizni éjjel és másnap úgy menni dolgozni.

De lehet ezt a veszély hajszolást nemesebben is tenni. Pl önkéntes tűzoltónak álltam. Na itt van veszély és adrenalin, de mégis van respektje a dolognak.

De lehet extrémspprtolni, ejtőernyő, rafting, downhill, hegymászás stb. Lényeg, hogy élvezd, lényeg, hogy másoknak ne okozz kárt.

2016. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Középiskolás koromban egy haverommal puszta brahiból erkélyeket rendeztünk át. Sokszor a negyediken.
2016. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#4 már többször látam kommentáltal porscheval kapcsolatosan. Ha jól emlékszém az elsö porschedat 25 (?) évesen vetted. Mesélnél egy kicsit milyen Porsche volt és most milyen autód van. Meg ugy az életedröl. Köszi =)
2016. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az usb eszközöket soha nem biztonságosan távolítom el, csak kihúzom.
2016. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!