Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismeri valaki személyesen a...

Ismeri valaki személyesen a TheVR-os srácokat?

Figyelt kérdés
Csak arra lennek kíváncsi, hogy milyenek, ha valaki személyesen beszél velük, hogy ugyanolyanok-e mint videókban, mert nagyon szeretem őket, nagyon jóarcok videók alapján :D amikor azt olvasom valahol, hogy mások találkoznak velük akkor szinte megöl az irigység :'D

2016. nov. 14. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Találkoztam velük a debreceni fórumban. Sajnos nem tudtam velük sokat beszélni, viszont meglepően közvetlenek voltak. Mondjuk az is igaz hogy én sem egy fotóért mentem oda, hanem azért hogy váltsák velük néhány szót.
2016. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! És olyanok,mint a videókban?
2016. nov. 17. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Úgy csinálsz mintha valami világsztárokkal akarnál találkozni.

Van egy Debrecenben lakó ismerősöm aki személyesen ismeri őket. Szerinte teljesen átlagos figurák.

Hanem egy a srác-ozás elég buz¡s ha azt nézzük hogy felnőtt emberek.

2016. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha arra gondolsz hogy éjjel nappal káromkodnának, akkor nem. Azt csak is a nézettségét csinálják ezért is lettek híresek. Kb mint a tévében. Amúgy tényleg nem világsztárok, átlagos emberek szerintem.
2016. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A káromkodás az engem is zavar, főleg, hogy én nem beszélek annyira csúnyán, ezért néha már nagyon bántja a fülemet. Próbálok nem odafigyelni rá, de azért na :/ de ezt leszámítva még mindig jobbak, mint egy-két "videós egyén"
2016. nov. 17. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Pisti ugyanolyan nagy kofa mint a videokban, Jani élőben is a csendesebb, de amugy nagyarcok :D Én PlayIT-en találkoztam velük Debrecenben :D
2016. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát irigyellek mit ne mondjak :D :)
2016. nov. 22. 19:41
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Gyere te is PlayIT-re csak ne a Pestire :D Inkább a debrecenire :D
2016. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát mennék én, de éppenséggel az ország másik felén élek :D
2016. nov. 24. 16:35
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát sajnálom, pedig jó lenne :DD
2016. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!