Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tata-Tatabánya környékén...

Tata-Tatabánya környékén (megyében esetleg) milyen nagyobb, népszerű éjszakai szórakozóhelyek vannak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 18. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

TATA: pletyca fészek, cocoon ezeken a helyeken szoktak bulikat rendezni amugy a cocoon is pl egy étterem (de a célnak megfelel, erdemes kiprobalni)

TATABÁNYA: vadorzo roxy asszem a royal is( bar lehet h tevedem) meg meg tuti vannak, de ezek ugranak be.

2016. nov. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ezek amolyan nagy diszkók vagy más?
2016. nov. 19. 10:22
 3/11 anonim ***** válasza:
A vadorzorol ugy tudom, hogy teljesen diszko. A roxyirol semmmit sem tudok, a cocoonba pedig szoktak bulit rendezni( pl pont ma lesz a Tatabányai Árpád gimi szalagavató afterje, ezek nyilt bulik, de sok a 16-19eves) a pletycafesekben is hasonlo a helyzet, de keress rajuk fb-n es ott mar jobban latod a helyzetet.
2016. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A vadorzó teljes mértékben diszkó, de ahogy én tudom, eléggé leesett a színvonal. A Roxy nem az a kimondott diszkó, sima szórakozóhely, ahol tudsz iszogatni, vannak csocsó asztalok. A Royal is inkább iszogatós-táncolós szórakozóhely, nem az a kimondott diszkó.

Tatát nem ismerem annyira, de ott a Pletycafésec, ahol rendszeresen nagyobb nevek lépnek fel, vagy épp a Monoszkóp, bár az kisebb hely.

2016. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Orfeus válasza:

Roxy az olyan beülök és iszogatok, 1-2 nevesebb előadó szokott jönni. Most pl CopiCon volt, lesz majd Paddy and the Rats, meg ilyenek.

Royalban az átlag életkor ha buli van 30-35.

Vadba melletted reszelik a csajt gond nélkül...

2016. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Vadba melletted reszelik a csajt gond nélkül..."


azaz, ilyet keresek. egyszer Tatán láttam hasonlót, igaz ott a csajt térdelt a sötétben, de már nem emlékszem melyik volt az. viszont akkor a Vadorzót meglesem ... (de ez így nem sok)

2016. nov. 22. 19:20
 7/11 Orfeus válasza:
HÁt, szeirntem ennyi információ elég is róla. Ha ilyen ratyi helyet keresel akkor az lesz a neked való. Tele van hulladékkal.
2016. nov. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

mert mit értesz hulladék alatt?

csak mert szexelnek? aztán ugyan melyikben nem és miért baj az amúgy?

2016. nov. 23. 07:56
 9/11 anonim válasza:
Az igan
2016. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az igen.* :D
2016. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!