Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdekelne titeket egy olyan...

Érdekelne titeket egy olyan blog, ahol a Harry Potter univerzumban játszódó történetek lennének. Robert Wayne és barátairól szólnak, saját kitalált diákok, stb. Vagy Lily Evans és James Potterről szóljon?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 19:11
1 2
 1/13 Dongaben ***** válasza:
85%
Nem.
2016. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Bocsi, siettem.

Szóval az lenne, hogy kitaláltam szereplőket, akik a Roxfortba járnak. Kalandokba keverednek, megismerik a szerelmet. Az első sorozat az elsőéves korukról szólna, mikor először utaznának a Roxfort Expresszen, megismerik egymást, kalandoznak. A második sorozat öt év ugrással játszódna. ug

2016. nov. 20. 19:27
 3/13 A kérdező kommentje:

Ötödéves lesk lettek, megismerik a szerelmet, kalandok, banda, buli, sok tanulás, RBF...

Persze James és Lily Potteres történeteket is írnék.

2016. nov. 20. 19:29
 4/13 A kérdező kommentje:
*Ötödévesek lettek. Ezen a tableten nehéz írni... Bocsi...
2016. nov. 20. 19:30
 5/13 Dongaben ***** válasza:
0%
Ezt inkább másik kategóriában kérdezd...szerintem. Én szeretem a Fantasy-t! Olvasom, nézem...de Harry Potter az nem illik bele! Egy zagyva álom az egész...
2016. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem voltam világos. Fanfiction-t írnék a blogon. Tudod, Merengő, tortenetek.hu, szóval a Roxfortban játszódik, de nem Harryékkel
2016. nov. 20. 20:04
 7/13 anonim válasza:
21%

Miért érzed úgy, hogy eröltetned kell ezt a Harry Potter dolgot?

Hagyd meg azt inkább J.K.R. néninek, ez az ő témája, te meg találj ki valami újat. A téma maradhat hasonló, csak az általad kreált helyszineken, az általad kitalált szereplőkkel.

2016. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne mindkettő. :)
2016. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit eddig írtál inkább ne.
2016. nov. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Engem érdekelne, szeretem a fanfictionokat. Amúgy James Potteres történeteket is írnál?
2016. nov. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!