Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan van a "zárt csoport" a...

Hogyan van a "zárt csoport" a facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy csoport, amelyiknek érdekel a témája, családkutatás miatt.


De nem mutatja a tagokat, azt írja, hogy kérjem a csatlakozást.


Ha csatlakozom, akkor látni fogom a tagokat, meg mindenki más, hogy én is csatlakoztam?

És akkor tudok-e írni külön-külön is egy-egy tagnak? Akiről gondolom, hogy rokon lehet?

Vagy csak nyilvánosan, úgy írhatok, hogy mindenkinek látnia kell?


És lehet az, hogy akármiért, de nem engednek csatlakozni?


Mert a lényeg fényképek megosztása lenne, de nekem nincs fényképem a családról, nem is volt. Viszont másoknak lehet, hogy van, régről, amikor még nem is éltem.



2016. nov. 21. 03:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ha csatlakozol látni fogod.Jelezd hogy csatlaozni szeretnél és ha bevesznek és látod hogy kik a tagok irhatsz nekik akár privát üzenetet is
2016. nov. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó; köszönöm.
2016. nov. 21. 04:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Privátban én nem vagyok biztos. Egy illető írt, akivel egy zárt csoportban vagyok, de ugyan úgy engedélyezendő üzenetként érkezett, mint mikor tök idegen ír.
2016. nov. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az nem jó. akkor.


de az én látnám, hogy amit magánnak szánnék, azt mindenki látni fogja?

Mert vannak tények a családfában, amiket nem írnék nyilvánosan.

2016. nov. 21. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!