Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi értelme van Starityn annak...

Mi értelme van Starityn annak a szabálynak, miszerint tilos több profilt létrehozni?

Figyelt kérdés
Tableten regisztráltam egy új profilt, mert voltam olyan hülye, hogy nem írtam le sehova a jelszavamat, és elfelejtettem. Erre, nem sokkal később letiltottak, kaptam az értesítést. Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen akinek több profilja is van. Valaki elmagyarázná, miért nem szabad? Szerintem hülyeség, de hát kinek mi.

2016. nov. 27. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérhetsz jelszóemlékeztető.
2016. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok, de igazából nem ez volt a kérdés lényege. Azért köszi.
2016. nov. 27. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
A viszonylagos objektivitás végett. Vannak olyanok, mint te, akik elfelejtik a jelszavukat és hasonlók, de el tudod képzelni, hány elvetemült Selena Gomez, Justin Bieber és Harry Styles rajongó kiscsaj lenne képes akár 50 profilt is csinálni, hogy növelje az ömlengős kritikáival a kedvence népszerűségét és egyéb százalékait...? xD
2017. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!