Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felháborító,...

Szerintetek nem felháborító, hogy 1-1 YouTube-er videója közben előjön egy fél perces reklám? (Temesaniko)

Figyelt kérdés

(Tudom, hogy hamarabb tovább lehet ugrani a hirdetést.)

A magyarokról beszélek.

Konkrétan Temesaniko csatornáján vettem észre, hogy egy ideje videók alatt csak úgy random megjelenik egy hirdetés. Rendkívül zavaró, nem mellesleg, hogy 8500 ember követi, tehát sehol sincs se külföldi, sem magyar viszonylatban.


Amúgy alapból nem értem, hogy minek nézem a videóit, mert szinte mindig negatív, nagyképű, odamondós. A párját is teljesen elnyomja. Úgy beszél, hogy csattogtatja a száját, és nem bírom a mű mimikáit.

Régen kedveltem.



2016. nov. 29. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Most ez igazából ugy erzem csak arrol szól, hogy nagyon irritál téged es ezért ócsárolod itt... en konkrétan csipem, nekem szimpatikus. A hirdetés kicsit engem is zavar de nem annyira, hogy emiatt "elpártoljak" tőle. Viszont nekem is van olyan csaj a YouTube-on, aki annyira irritál, hogy megőrülök tőle, és kb ilyen önkínzást végzek mint te, és valami megmagyarázhatatlan oknál fogva megnézem a videóit és mindig idegbeteg leszek tőle 😂😂😂
2016. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!