Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ahhoz, hogy...

Szerintetek ahhoz, hogy valaki egy igényes, esztétikus, jól működő blogot tartson fenn, feltétlenül kell laptoppal rendelkeznie, vagy egy okostelefonnal is elérheti ugyanazt?

Figyelt kérdés
Nekem speciel nincs laptopom, és egyhamar nem is lesz, csak számítógépünk van, amit öt ember használ közösen. Felmerült bennem a kérdés, higy egy blogspotos oldalt telón keresztül is lehet-e normálisan kezelni, vagy laptop nélkül esélytelen lenne belevágni a dologba. Ti mit gondoltok? Telóval tényleg nem lehet komolyan foglalkozni a bloggerkedéssel?

2016. dec. 4. 15:07
 1/2 Qubi válasza:
Simán elérheted ugyan azt. Nekem is így volt blogom jó pár évig. Csak figyelj oda a fogalmazásra, a helyesírásra, a külalakra és a központozásra. Attól még, hogy nincs rajta semmiféle szerkesztgetés meg mit tudom én milyen extrák, attól még esztétikailag lehet "egybe" a blog.
2016. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy komoly saját bloghoz, vagy rendes blogmotorhoz, pl Wordpress jó lenne egy számítógép, de egy blogspot szintűhöz nem feltétlenül kell. Azt ajánlom, hogy pár alkalommal testre legyen szabva és minden rendesen be legyen állítva, de sima posztoláshoz egy telefon vagy táblagép elegendő.
2016. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!