Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tényleg olyan fura hogy ital...

Tényleg olyan fura hogy ital nélkül is jót tudok bulizni?

Figyelt kérdés
Lehet nem raktam jó témakörbe de nem tudtam hova lehetne.Egy jó pár ember szerint én nem tudom elengedi magam mert nem iszok velük.De én jól érzem magam,csak egyszerűen nem kell ahhoz innom.Nem szeretem az olyan helyeket ahol full részeg emberek vannak ezért nem is megyek ilyen helyre.Azzal piszkál szinte mindenki hogy miért nem megyek velük az ilyen helyre bulizni.Meg tudom oldani hogy olyan helyre menjek ahol nem részeg mindenki stb ez nem tudom miért olyan fura.20éves vagyok és régebben nagyon sokat buliztam.Most fontosabbnak látom a tanulást és azt hogy vigyem valamire az életben.
2010. máj. 1. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem fura csak ritka. Haverom is ilyen, igaz kicsik az ujjai ha ez számít valamit.
2010. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!