Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Asus x550vx-el mi a gond?

Asus x550vx-el mi a gond?

Figyelt kérdés
Többen írták itt, hogy rossz anyagból készült és pár év mulva "lebomlik a kezemben".. ezt nem teljesen értem, miért olyan rossz az anyaga?! Illetve hogy a hűtése nem túl jó - mint az asusok többségének - ,de ha vennék 10ezerért egy Cooler Master hűtőt(nem, nem hűtőszekrényt, mielőtt valaki bedobna valami ilyen poént) akkor azért jól bírná?

2016. dec. 7. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2016. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem, hogy miről beszélsz, én annyit látok rajta hogy könnyen sérülékeny és a legkisebb karc is nagyon látszani fog egy ilyen készüléken.
2016. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már lényegtelen, inkább asztalit vettem azóta :)
2016. dec. 21. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Tartossabb lesz az tuti. Amugy a fo baja hogy afull vekony muanyag a tartoelemek is, teklik nyeklik az egesz, az alaplap szonte teherviselo elem. X5-nel legalabbis brutalisan gagyi.
2016. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
X54
2016. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!